מדוע המשטרה מאמינה רק לאישה? - פורום תלונות שווא

שאלה חדשה
  • יעקב ג'רבי

נשלח ע"ייעקב ג'רבי 02:04, 30 בינואר 2015

שלום, אישתי הגישה תלונה במשטרה שאיימתי עליה וכן שתקפתי אותה במספר הזדמנויות. אני הייתי המום כאשר נחקרתי ומלבד הכחשה גורפת לא יכולתי להוכיח שזה שקר גמור. לאחר מעצר והרחקה של 5 חודשים וסבל לא יתואר הצלחתי להקליט את אישתי שהיא רומזת כי השקרים הללו היו לפי עצת עורכת דינה. היא סתם המציאה זאת ועכשיו היא חוששת ללכת למשטרה ולהודות כי שיקרה. יש לי משפט הוכחות ואני לא יודע כיצד היא תעיד. מה ניתן לעשות על מנת למנוע ממנה וממני את הסבל? בברכה יעקב

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

פנינה יחזקאל,מנהל הפורום

10:37, 1 בפברואר 2015

מאחר ומדובר באלמ"ב הרי שגם אם רעייתך תסגור את התיק שפתחה לך במשטרה זה לא יגרום לתיק להיסגר. הייתי ממליצה להגיע למשפט מוכן עם ראיות חותכות לחוסר האשמה שלך ולהצביע על אינטרס שהיה לרעייתך עם הגשת התלונה . הייתי ממליצה לך לא להגיע לבד לדיון ולקחת עו"ד. בהצלחה

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

פנינה יחזקאל,מנהל הפורום

08:21, 9 ביוני 2015

יעקב שלום
    אתה לא צריך לחשוב מה ניא תגיד אלא לבצע פעולות אופרטיביות כדי להגן על עצמיך בין היתר לשכור עורך דין ולהציג את ההקלטה לבית המשפט . כמו כןהייתי ממליצה לך לתעד כל רגע שאתה לבד או בנוכחותה .
    ולשאלתך מדוע מאמינים לאישה . לצערי האישה נתפסת כחלשה . במשטרה רואים באישה כמשהיא שברירית החשופה לאלימות ולרצח ולכן נוהגים במשנה זהירות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

מנהל הפורום: עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

עו"ד ומגשרת בתחום דיני המשפחה וירושה. מאז הסמכתה ניהלה תיקים הקשורים לדיני המשפחה על כל היבטיהם. בעל
למידע נוסף

077-6670446 חיוג
הודעה
מטרת הפורום היא העלאת המודעות להשלכות החמורות הקיימות עם הגשת תלונת שווא כנגד אדם באשר הוא. בנוסף, יעסוק הפורום בייעוץ לנפגעי תלונות שווא, גברים ונשים כאחד.