לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
עדי ברוך

פגיעת רכב בהולך רגל במעבר חצייה במזג האוויר סוער, רמזורים לא עובדים, נסיעה של 20 קמ"ש.

בחנוכה לפני כחודשיים וחצי במזג האוויר של גשם זלעפות נסעתי חזרה הביתה מתל אביב מהעבודה, נסעתי כל הדרך כמעט על 20 קמ"ש כי בקושי ראיתי את הדרך, תאורת הרחוב לא עבדה, רמזורים מקולקלים. באחת הצמתים ניסיתי לעבור את הצומת על 10 קמ"ש אולי לפתע אישה לבושה כולה שחור עם מטריה שחורה על השמשה של האוטו. מהר בלמתי לגמרי את האוטו יצאתי אלייה, האישה היית טיפה מבוהלת כמוני אבל הרגישה בסדר גמור, הצעתי כמובן להזמין אמבולס היא לא רצתה בשום אופן היא היית בדרך לחתונה או משהו. פרמדיק שהיה באזור הגיע בדק אותה, דיבר איתה, אמר לנו שנראה שהכל בסדר גמור. העברתי לה את המספר שלי על מנת שנוכל להעביר פרטים במידת הצורך. היא טענה שאין צורך שאני אקח את המספר שלה אם אני רוצה אבל שהיא בסדר גמור וזו טעות גם שלה שהתלבשה ככה ביום כזה. אחרי שעתיים התקשרתי אלייה לוודא שהכל בסדר, לא הייתי רגועה 100% היא טענה שהיא עולה עכשיו לאוטובוס שלה שהכל מצויין ובסדר ואם לא היא תיצור קשר. היום בבוקר אחרי חודשיים וחצי מתקשר אליי חוקר משטרה ורוצה להגיע לקחת ממני תצהיר על האירוע תחת אזהרה כי היא דווחה למשטרה על המקרה. אני בטוחה בעצמי שגם אם הייתי רוצה לא הייתי מצליחה למנוע את זה, זה אזור ללא תאורה, ללא שדה ראייה נסעתי על כלום בערך והיא פתאום החליטה לעבור את הכביש ולא הצלחתי לראות שום דבר. בוודאות שלא קרה לה כלם ולאחר שבוע ניסיתי שוב להתקשר להשיג אותה אבל היא היית בחו"ל בחודשיים האלה אז לא הצלחתי להשיג אותה לוודא שעדיין הכל בסדר. האם יש לי צורך לקרוא לעורך דין שיהיה וייעץ לי בתצהיר לשוטרים או שלהגיד באמת מה שקרה ואם הדברים הסתבכו לקחת שירות עורכי דין?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תאונות דרכים