תפרים מניתוח קיסרי - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • מרב

  נשלח ע"ימרב 11:36, 30 בדצמבר 2014

  אני לאחר לידת קיסרי הרופא שתפר אותי גרם לי לכאבים נוראיים רופאת נשים אמרה לי שצריך לשחרר את התפרים ולתפור מחדש. שוב לעבור את הסיוט של חודשים של החלמה. האם מדובר ברשלנות של הרופא?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  13:01, 30 בדצמבר 2014

  מירב שלום,
  אחת השאלות החשובות בעניין זה, האם מעבר לסבל הרב ולכאבים, נגרם או ייגרם גם נזק לצמיתות, כגון צלקת נוספת מעבר לצלקת הרגילה שנשארת לאחר ניתוח קיסרי וכו. זאת מאחר ותביעת רשלנות רפואית הינה תביעה מורכבת, המצריכה גם השקעה כספית ראשונית בגין חוות דעת מומחה, ולכן בד"כ אם לא נותר נזק תמידי (כלומר נכות לצמיתות) ספק אם יש כדאיות כלכלית לתביעה. כל זאת כמובן מבלי להיכנס כרגע לשאלה אם היתה רשלנות או לא עניין שצריך להיבדק גם ע"י מומחה רפואי.
  כל טוב

  תגובה
מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

מנהל הפורום: גיל קלופשטוק, עו"ד

עו"ד גיל קלופשטוק בעל תואר L.L.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1992. בעלי
למידע נוסף

053-9374130 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה