פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.

• ויזה לאחר 2 סירובים של ויזה

שלום בגיל שהיתי ב2013 עד 2014 בארהב במשך 8 חודשים חוקית עם הארכה חוקית . סירבו לי לוי זה...

הודעה חדשה
    י ירדן 01:47
    01:47
  • סירוב לויזה אחרי 10 שנים של ויזה תקפה

קיבלתי ויזה לראשונה ב 2008, הייתי בגיל 28. עובד בחברה גדולה בארץ, נסעתי לארה"ב והייתי שם 4...

• מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

שלום מאיר, השאלה היא מהו סעיף הסירוב. אם הסיבה היא שלא הוכחת את הקשר שלך לישראל, אז אין דרך משפטית לתקוף את זה, ומה שנותר הוא להמתין לשינוי נסיבות מהותי במצבך. בברכה, לתשובה המלאה...

מ ש מאיר שאול 07:33, 16 בינואר 2017
    07:33, 16 בינואר 2017
  • הוצאת ויזת תייר לאור הוותק בעבודה החדשה

היי, אני מעוניינת להוציא באפריל ויזת תייר בשגרירות יחד עם הוריי מעולם לא היו שם, לצורך טיול...

שלום שרית, העובדה שבמועד הראיון יהיה לך ותק של רק 5 חודשים, עלולה לפגוע בסיכוי שלך לקבלת ויזת תייר לארה"ב. הסכם השכירות לא ממש יעזור. צריך להבין שהכל תלוי בפקיד הספציפי לתשובה המלאה...

ש שרית 19:57, 15 בינואר 2017
    19:57, 15 בינואר 2017
  • היי אשמח לעזרה הייתי בשגרירות בניסיון לקבל ויזה והם נתנו לי טופס 221g ולספק להם אישור לימודים . שלחתי להם .

מישהו יודע כמה זמן נמשך התהליך ? האם יש סיכוי שלא אקבל ? והאם הם בודקים באמת מול המכללה האם אני...

ד דולב 13:35, 13 בינואר 2017
    13:35, 13 בינואר 2017
  • בטופס - שאלה לגבי ויזה קודמת

במילוי הטופס של מועמד חדש לויזה יש שאלה "האם אושרה לך בעבר ויזה לארה"ב". בשנת...

ע עצמון 19:53, 9 בינואר 2017
    19:53, 9 בינואר 2017
  • שאלה לגבי שהייה בהארכה שניה

אהלן חברים אני נמצא באמריקה כבר מעל שנה ואני נמצא בהארכה שנייה כבר חשוב לי לציין שעוד לא קיבלתי...

א אור 09:42, 9 בינואר 2017
    09:42, 9 בינואר 2017
  • במצב של שהיית יתר, האם נישואין זו הדרך היחידה לקבל גרין קארד?

קרוב משפחה שלי נמצא בארה"ב כבר תקופה והגיע לשהיית יתר, אם ברצונו לקבל גרין קארד במצב כזה...

א אלכס 14:02, 7 בינואר 2017
    14:02, 7 בינואר 2017
  • חידוש ויזה לארהב - ראיון נוסף ?

ברשותי ויזה לארה"ב מסוג B1/B2 לתוקף של 10 שנים אשר תפוג תוקף בחודש הבא. אמש ביקרתי...

ת תום 19:14, 5 בינואר 2017
    19:14, 5 בינואר 2017
  • ר רוני 22:46, 2 בינואר 2017
    22:46, 2 בינואר 2017
  • הוצאת ויזה לארה"ב - לקחו את אישור הלימודים ואמרו שיחזרו

שלום,היום היתי בשגרירות ארה"ב מוזר שלא קיבלתי ויזה אבל הם לקחו תאישור לימודים של כי אני סטודנט...

שלום יוסף, לפעמים, רשויות ההגירה לארה"ב מעוניינות לבדוק פרטים לעומק ולא נותנות תשובה במקום. סביר להניח שתקבל תשובה מהן בזמן הקרוב. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

י א יוסף אלם 13:32, 20 בדצמבר 2016
    13:32, 20 בדצמבר 2016
  • ויזה לארה"ב לבעל תיק פלילי

בינואר 2004 הורשתי במסגרת עסקת טיעון בית המשפט על "ניסיון להטרדה מינית" (חודשיים על...

שלום שחר, ככל הנראה, בשלב זה הדרך היחידה לקבל ויזה כלשהי לארה"ב היא באמצעות הגשת בקשה לחנינה (Waiver). על מנת שנוכל להעריך את הסיכוי לקבל תשובה חיובית בבקשה הזו, עלינו לתשובה המלאה...

ש שחר 09:12, 16 בדצמבר 2016
    09:12, 16 בדצמבר 2016
  • יציאה לקנדה וחזרה עם ויזת esta

אני נמצא בארהב ועל מנת לא לשהות מעבר לזמן המותר ברצוני לצאת לקנדה ולחזור, האם זה אפשרי?

שלום יובל, באופן כללי, רשויות ההגירה לארה"ב לא אוהבות כשמנסים להיכנס לארה"ב לאחר שהיה קצרה במדינות הסמוכות. בדרך כלל, המבקש לעשות כן, יקבל סירוב, אלא אם כן יש לו סיבה לתשובה המלאה...

י ה יובל הוכמן 19:51, 14 בדצמבר 2016
    19:51, 14 בדצמבר 2016
  • בן משפחה שוהה בלתי חוקי בארה"ב

הבן שלי כמה שנים בארה"ב לא חוקי וצריך להתחתן שם. וכל המשפחה רוצה לטוס. האם בשגרירות...

• מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

שלום הודיה, כעקרון, רשויות ההגירה לא בודקות את העניין באופן אוטומטי, אבל כשממלאים את הבקשה לקבלת ויזה לארה"ב, אז שואלים אם יש לכם קרובי משפחה בארה"ב. באם תציגו מצג שוו לתשובה המלאה...

ה הודיה 20:39, 12 בדצמבר 2016
    20:39, 12 בדצמבר 2016
  • הגרלת גרין קארד, זוג לא נשוי, איך להתחתן ואיזה אישור צריך?

שלום, אנחנו זוג לא נשוי, במידה ואחד מאיתנו זוג בהגרלה, מה הצורה הכי מהירה להתחתן לפני קביעת...

שלום נולי, כדאי להתחתן לפני ההשתתפות בהגרלה, כי עדיין תוכלו להגיש שתי בקשות נפרדות - מה שמגדיל את הסיכון לזכות בגרין קארד לארה"ב. בברכה, יהושע פקס, עו"ד

נ נולי 19:28, 12 בדצמבר 2016
    19:28, 12 בדצמבר 2016
  • הסתרת מידע על גירוש מסיני בהגשת ויזה לארצות הברית

שאלו אותי בבהגשת הויזה האם גורשתי מארצות הברי או ממדינה אחרת, הייתי בעבר בסינאי וגורשתי ללא...

שלום מאיה, רשויות ההגירה לארה"ב לא בודקות את העניין באופן אוטומטי, אבל באם הן רוצות לעשות כן, אז יש להן את האפשרות הזו. לפיכך, לא מומלץ להציג מצג שווא, כי באם רשויות ה לתשובה המלאה...

מ מאיה 22:30, 7 בדצמבר 2016
    22:30, 7 בדצמבר 2016
  • חידוש ויזה - לאדם שאינו עובד

בעלי בן 42 בעל ויזה לארהב כעשרים שנה אשר פג תוקפה בקרוב. אנחנו נוסעים לפחות פעם בשנה לארהב - כל...

שלום מימי, ההחלטה ניתנת לשיקול דעתו של פקיד ההגירה שיבדוק את התיק של בעלך. לפיכך, לא ניתן לדעת מראש מה הוא יחליט. כמובן, העובדה שבעלך לא עובד, פוגעת בסיכוי לקבל את הוי לתשובה המלאה...

מ מ מימי מיזרחי 21:24, 7 בדצמבר 2016
    21:24, 7 בדצמבר 2016
  • איך יודעים אחרי הראיון האם אושרה לי הויזה.

שלום יניב, בדרך כלל אומרים לך בראיון עצמו אם הויזה שלך אושרה ואם לאו. אם ביקשו ממך להשאיר את הדרכון בשגרירות, אז סימן שהויזה שלך לארה"ב אושרה. בברכה, יהושע פקס, עו" לתשובה המלאה...

י יניב 09:51, 1 בדצמבר 2016
    09:51, 1 בדצמבר 2016
  • ויזה לארה"ב לחייל משוחרר

שלום,התחלתי תהליך ויזה לארהב ויש לי כמה שאלות התחלתי תתהליך עם חברה איזה טיפים חשובים לראיון...

שלום רוול, באופן כללי, הסיכוי של חייל משוחרר לקבל ויזת תייר לארה"ב, אינו גדול במיוחד. כדאי לבקש מהמעסיק לכתוב גם מכתב אישי בנוסף לטופס תחילת העבודה. כמו כן, כדאי להביא ד לתשובה המלאה...

ר רוול 22:32, 30 בנובמבר 2016
    22:32, 30 בנובמבר 2016
  • ברור מצב ויזה לארצות הברית

שלום רב! שהיתי בארה״ב שישה חודשים עם ויזת תייר ויומיים לפני מועד פקיעת האשרה יצאתי לשבוע וחצי...

שלום אבי, לפי מה שתיארת, לא צריכה להיות בעייה בביקורך העתיד לארה"ב, אם שהיית מחוץ לגבולות ארה"ב מספיק זמן מאז ביקורך האחרון. אם זאת, יש לקחת בחשבון שיש לפקידי ההגירה בגב לתשובה המלאה...

א אבי 09:25, 29 בנובמבר 2016
    09:25, 29 בנובמבר 2016
  • הגירה או ביקור מיידי בארצות הברית

שלום, אישתי אזרחית אמריקאית ישאלית לשעבר שעשתה עלייה ובאה לישראל במהלך השנתיים האחרונות...

שלום דוד, קודם כל יש לבדוק אם אתה עדיין מנוע כניסה לארה"ב או לא, בגלל התרמית. אם לא, אז יש באפשרותכם להגיש בקשה לקבלת גרין קארד עבורך. אם אתה מנוע כניסה לארה"ב, אז יהיה לתשובה המלאה...

ד דוד 08:44, 28 בנובמבר 2016
    08:44, 28 בנובמבר 2016
  • ויזת סטודנט לארה"ב עם רישום משטרתי.

היי, יש לי מחר ראיון לויזת סטודנט. אני בן 22 וכשהייתי קטין נחקרתי ב2 נושאים שונים. שני התיקים...

שלום שחר, הכל תלוי בסוג העבירות ונסיבות העניין - כך, שההחלטה תינתן על ידי רשויות ההגירה לפי שיקול דעתן. ככל ותקבל סירוב בגלל שתימצא מנוע כניסה לארה"ב, אז יהיה באפשרותך לתשובה המלאה...

ש שחר 11:20, 16 בנובמבר 2016
    11:20, 16 בנובמבר 2016
  • כניסה לארה"ב אחרי OVER STAY של פחות מחצי שנה

שלום - שמי אלכס חייל משוחר בן 23 אחרי השחרור מצהל בינואר 15 עברתי ראיון עבודה למדריך במחנה...

שלום אלכס, שהיית יתר אפילו של יום אחד גורמת לביטול הויזה הנוכחית. כמו כן, בפעם הבא כשתלך לבקש ויזה חדשה לארה"ב, אז כנראה לא ייתנו לך. כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי (ל לתשובה המלאה...

א אלכס 21:59, 15 בנובמבר 2016
    21:59, 15 בנובמבר 2016
  • זירוז בקשה להוצאת גרין קארד

שלום, אני נשוי לאזרחית אמריקאית, כאשר אשתי קיבלה כעת הצעת עבודה בארהב מחברה שאיננה ממוקמת בארץ....

שלום קובי, כעקרון יש אפשרות כזו. הכל תלוי במי הוא המעסיק ומה הסיבות לכך שהוא צריך את האזרח האמריקאי (אשתך) דחוף בארה"ב. בברכה, יהושע פקס, עו"ד

ק ל קובי לביא 21:38, 13 בנובמבר 2016
    21:38, 13 בנובמבר 2016
  • יש לי חותמת שחורה בדרכון הישראלי כמו כן יש ברשותי גם דרכון ספרדי רציתי לדעת האם אוכל להכנס איתו לארהב

שלום ישראל, התשובה היא כנראה לא. ניתן להיכנס לארה"ב על פי ההסדר של ESTA רק אם אין לך סירובים לקבלת ויזה לארה"ב בעבר. בברכה, יהושע פקס, עו"ד

י ישראל 18:28, 13 בנובמבר 2016
    18:28, 13 בנובמבר 2016
  • ויזה לארה"ב לחיילת משוחררת

היי, חבר שלי בעל עבודה קבועה כבר 4 שנים בעל אזרחות אמריקאית ואני חיילת משוחררת. רוצים לטוס...

שלום ויקטוריה, רשויות ההגירה לארה"ב לא מכירות במוסד הידועים בציבור. מצד שני, לא כדאי לציין אפילו שיש לך חבר בעל אזרחות אמריקאית. זאת, כי במסלול של ויזת תייר לארה"ב הם על לתשובה המלאה...

ו ויקטוריה 23:45, 12 בנובמבר 2016
    23:45, 12 בנובמבר 2016
עמוד מתוך34