קבלת אזרחות אמריקאית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • חן אדרי

נשלח ע"יחן אדרי 01:37, 1 באוקטובר 2016

אני בת 21, וכמו חצי מהישראלים חולמת לעבור לארצות הברית.. זה החלום שלי בערך מגיל 12.. הבעיה שקראתי שמאוד קשה להגר לשם אלא אם יש קרובי משפחה/ מה לתרום לכלכלה שלהם.. הבנתי שלקנדה דיי קל להוציא אזרחות, ורציתי לשאול עד כמה האזרחות הקנדית תקל עליי בקבלת אזרחות אמריקאית? או אילו עוד דרכים יכולות לעזור לי לקבל אזרחות אמריקאית (חשוב לי לציין שאני מתחילה ללמוד פסיכולוגיה אוטוטו, אם זה יעזור במשהו ) תודה מראש (:

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

11:26, 7 באוקטובר 2016

שלום חן,

נכון שקשה מאד להגר לארה"ב. האזרחות הקנדית לא תתרום, מלבד במסלול של ויזת E2 - ויזת ההשקעה לארה"ב. במסלול זה יש צורך להשקיע בעסק בארה"ב סדר גודל של כ-100,000$. המסלולים הפופולריים ביותר לקבלת מעמד בארה"ב הם - באמצעות קרבה משפחתית, עבודה או השקעה.

בברכה,
    יהושע פקס, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.