לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
תום

חידוש ויזה לארהב - ראיון נוסף ?

ברשותי ויזה לארה"ב מסוג B1/B2 לתוקף של 10 שנים אשר תפוג תוקף בחודש הבא. אמש ביקרתי בשגרירות ארה"ב תל אביב לטובת ראיון באשנבים במועד אשר זומנתי והבאתי עימי את הדרכון הישראלי הישן פג תוקף / ויזה ארה"ב עומדת לפוג תוקף + דרכון ישראלי חדש. כמו כן הבאתי עימי צילומי תלושי שכר ומכתב אישור מהמעסיק. הראיון עצמו היה בקושי מספר דק' בודדות . הנציגה שאלה אותי האם מטרת הנסיעה שלי היא חופשה ועניתי שלא אלא מטרת הנסיעה היא ביזנס לטובת ביקור בכנס מסחרי טכנולוגי(בדיוק כפי שציינתי בטפסים) כפי שעשיתי מספר פעמים בשנים האחרונות. לאחר מכן היא ביקשה את הדרכון הישן עם הויזה הנוכחית + הדרכון החדש ואמרה שאני יכול ללכת. שאלתי האם יש צורך להציג את המסמכים האחרים אשר ברשותי והסבירה לי שאין כל צורך והדרכונים עם הויזה החדשה יגיעו אלי בחזרה עם שליח בעוד שבועיים. היום קיבלתי מייל מהשגרירות בו רשמו כי הם שולחים את הדרכונים בחזרה אלי ומבקשים ממני לקבוע לראיון נוסף. לא פירטו מה היה חסר , מה עלי להכין ו / או מה עוד עליי להביא עימי במידת הצורך? האם תוכלו לתת עיצה ? סיבות ? הרי אם היה סירוב הייתי מקבל את הדרכונים בחזרה ומסמך סירוב... אם היה אישור ונאמר לי שהדרכונים והויזה החדשה נשלחים אלי בדואר אז לא ברור מה הסיבה לשינוי ? תודה רבה.

אלכס ברוש

שלום תום, לפי מה שתיארת, כנראה הם רוצים לברר עוד מידע ו/או פרטים נוספים. אין מה לעשות כרגע, ויש לפעול לפי ההוראות שקיבלת. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי