לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
סגא שהין

מלאת רכב של נהג חדש בלי מלווה

אחרי 12 שעות של עבודה החברות שלי שעובדות איתי פספסו הסעה ובקשו ממני שיהלכו איתי באוטו ובגלל שבאמת היה לנו יום מאוד מאוד קשה אז אמרתי ילא אני אקח אותם נסיעה של רבע שעה ואני בדרך כלל לא מסכימה שאני אקח יותר מ 2 כי אני נהגת חדשה .. ברגע שעצרתי ברמזור ראה אותי שוטר שהיה נכנס לאזור תעשייה דרומי של קיסריה ועשה פרסה ועקב אותי אמר לי לעצור אחרי הרמזור ואני עצרתי , ברגע שראה שאני נהגת חדשה התחיל לצחק אותה שהוא שוטר טוב וזה אחר כך אמר לי לנסוע לתחנה משטרה זכרון יעקב בגלל שהיא הנקודה הכי קרובה לכפר שאני יושבת בו , לפני שאני אסע לתחנת משטרה שאאלתי אותו אם אני אמשיך את הנהיגה עד התחנה או שאתחלף עם מישהי שהיא יכולה למלאות רכב אז הוא אמר על אחריות שלי סעי כמו שאת , מה שסברתי לקצין בתחנה משטרה בתורך שוטר וטפסת אותי על איזה שהיא עבירה חמורה כמו שאתה אומר איך אתה נותן לי לנהוג עד תחנת משטרה במצב שטפסת אותי בו , הקצין אפילו לא שמע אותי ורשם בדף שנתן לי רק שאני אמרתי לא שהעבירה לא תקרא עןד הפעם ושאני רציתי לעזור להבנות ורשם שהוא לא מקבל את הטענה שלי ולקחו את רשיון ואת האוטו גם ועוד יש לי בית משפט בחודש יאנאור ב 2023 מה אני אמורה לעשות כדי שיקצרו לי את כל מה שיקרה,?

item.Author מנהל הפורום עו"ד אמנון בן נעים

אני מבין את הסוגיה שבה נקלעת נוכל לשוחח

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום נהיגה בשכרות