לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
עמיחי

פגיעה מינית מאב גרוש

הסיפר התחיל לפני שבועיים ביום שישי, בשעות הצהריים המוקדמות אשתי מקבלת הודעה בקבוצה הווטסאפ של הלימודים שלה מחברה שמספרת שהיא נמצאת באוטובוס בין קרית ארבע לירושלים ובספסל לידה יושב אבא שמנשק בפה בצורה מפחידה את בתו הפעוטה וגם מכניס ידיים מתחת לבגדיה ולא חדל ממעשיו למרות שהיא והחבר שלה שיושבים לידו מסתכלים בנעשה. אשתי מיד כתבה לה שהיא צריכה להתקשר למשטרה אבל החברה היססה מלעשות זאת, היא סיפרה שהיא ניסתה לצלם אותו עם הנייד אבל הוא התחיל לצעוק עליה ועל החבר שלה שבגללם יקחו לו שוב את הילדה מגרשותו שמררת את חייו ושבטח הם מהמאפיה של אשתו, בסוף של דבר לצערנו החברה לא התקשרה למשטרה וכשאני שמעתי על הסיפור מאשתי ורציתי להתקשר למשטרה התברר לנו שהאוטובוס כבר הגיע ליעדו בירושלים. אני ואשתי החלטנו לפרסם את הסיפור בקבוצת פייסבוק מאד גדולה של אמהות באיזור ירושלים והסביבה במטרה לאתר את האמא, לאחר כל מיני הפניות של אנשים איתרנו את האמא וסיפרנו לה על מה שקרה, האמא מיד פנתה לעו"ס שמטפלת במשפחה וזאת אמרה לה שתטפל בנושא ןהכל יהיה בסדר. כמובן שגם אנינו היינו בלחץ שיוציאו את הילדה מאותו אבא ושלא תישאר איתו כל השבת כי מי יודע מה יקרה בתוך הבית שלו כשהוא יהיה לבד אם ככה הוא מתנהג באוטובוס, אבל בכל אופן הבנו מהאמא שהנושא בטיפול ושאין מה לדאוג. בצאת שבת התקשרתי לאמא לוודא שהכל עבר כשורה אולם היא אמרה לי כי הילדה כן היתה עם האבא בשבת ורק עכשיו הוא החזיר אותה אליו, אני לא צריך לספר לכם איך הרגשתי באותי רגע אבל מיד אמרתי לה שלא משנה מה קורה במפגש הבא שהאבא צריך לקחת את הילדה (היא אמרה לי שזה צריך להיות ביום שלישי) היא לא נותנת לי אותה גם במחיר של לעבור על החוק ושאם היא צריכה עזרה בנושא אני אגיע במיוחד כי נפש של ילדה קצת יותר חשובה מהחוק. ביום שני היא כבר סיפרה לי שהשיגה לבנתיים צו מניעה לשבוע, שכחתי מהסיפור ואחרי כשבוע וחצי דיברתי איתה ואז היא בכאב רב סיפרה לי כי לא האריכו את הצו מניעה ושוב האבא לקח אותה לשבת, אז גם היא פירטה לי קצת את הרקע לדברים: ע' פרודה מבעלה כשנה וקיבלה גט לפני חודשיים, היו פעמים שעוד כשהיתה נשואה ראתה התנהגיויות מוזרות של בעלה כלפי הילדה (נשיקות שלא נותנים לילדה) אולם תמיד היא הרגיעה את עצמה בכך שלא יקרה משהו גרוע מזה כי היא שומרת כל הילדה, בהליך הגירושין היא שיתפה את העובדת סוציאלית בדברים מחשש שעכשיו כשהאבא יהיה איתה לבד יקרו דברים חמורים יותר, העוסי"ת תמיד הרגיע אותה ואמרה לה שכך האב מראה את אהבתו אליה וזה נכון שזה קצת מוזר אבל זה רק שוני תרבותי ולא פדופיליה. לאחר הגירושין שני אנשים שראו את האב עם הילדה עושה את אותם דברים כמו שעשה באוטובוס דיווחו לאמא את מה שראו ע' שקיבלה אימות לחששותיה פנתה שוב לעבודת סוציאלית אולם זאתי אמרה לי שהיא חרדתית ושהכל בסדר ובכך גרמה לה לחשוב שהבעיה אצלה בראש ולא אצל הגרוש. לאחר שאנחנו דיווחנו לה על מה שקרה אתם יכול

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום עבירות מין