הגבלת סכום בטוח א.כ.ע - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
  • הארי

נשלח ע"יהארי 23:46, 4 בספטמבר 2016

שלום לפני שנה השתכרתי כ - 26K לחודש ועשיתי גם בטוח א.כ.ע במסגרת קבוצתית במקום עבודתי ללא כל בדיקות רפואיות. התבקשתי רק למלא הצהרת בריאות מקוצרת . לפני כחודשיים שכרי עלה ל 35K . בשל עליה זו במשכורת ולשם עדכון בטוח א.כ.ע , התבקשתי למלא שאלון הצהרת בריאות עם המון סעיפים ובנוסף לעבור בדיקות רפואיות לצורך עדכון בטוח על ההפרש 25K ל 35K . אינני מעונין בבטוח א.כ.ע מעבר לסכום הראשוני של 25K שכבר יש לי. האם זה אפשר ? אם כן , האם זה אמור לעורר חשש כלשהו ו או ליצור לי בעיות כלשהן שאינני מודע להם ברגע זה ? אני מודה מראש על תשובתך

השב
  • מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

אריק שלו,מנהל הפורום

13:42, 26 בספטמבר 2016

שלום הארי, פורום זה עוסק במימוש זכות רפואית בגין מצב רפואי בלבד ולא מתן יעוץ בתחום הביטוח.
    שנה טובה.

תגובה
מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

מנהל הפורום: אריק שלו, עו"ד

בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני הביטוח הלאומי, דיני עבודה ודין אזרחי עסקי. משרדו מייצג לקוחות במגוו
למידע נוסף

077-9968204 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.