רוצה לצאת ממשכנתא אבל הגרוש לא מגיש בקשה - פורום משכנתא

שאלה חדשה
  • ורה

נשלח ע"יורה 15:34, 19 באוקטובר 2015

שלום אני גרושה כבר 10 שנים אבל עדיין קשורה עם הגרוש שלי במשכנתא פניתי לבנק בשביל לצאת מהמשכנתא הם אמרו שהגרוש צריך להגיש את הבקשה וכמובן ביקשתי מהגרוש שלי כמה פעמים שיעשה את זה ולא עשה כלום מה אני יכולה לעשות במצב הזה תודה

השב
  • מנהל הפורום:משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

הדס קריספי,מנהל הפורום

09:53, 22 באוקטובר 2015

מה היה דינו של הבית עליו רובצת המשכנתא במסגרת הסכם הגירושין שחתמתם?

תגובה
  • 14:51, 23 באוקטובר 2015

שלום
    את האמת בעט הגירושים ויתרתי על הכל אבל לא היה בהסכם משהו שאומר שהוא צריך להוציא אותי מהמשכנתא לצערי !!( רציתי להתגרש וזהו )

תגובה
  • מנהל הפורום:משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

הדס קריספי,מנהל הפורום

09:46, 25 באוקטובר 2015

צריך לבחון את הסכם הגירושין. אם הבית נשאר בבעלותו בשלמות, והוא מתגורר בו, אז ברור שאת לא אמורה להמשיך ולשאת בתשלומי המשכנתא, אלא אם כן הסכמתם מפורשות שכן בהסכם הגירושים.
    אם מהסכם הגירושים עולה כי את לא אמורה לשאת בתשלומים, צריך לשלוח אותו לבנק והוא ייבחן על ידי המחלקה המשפטית של הבנק. אם לא יצליח מולם בשיטה הזו, לא יהא מנוס מלפנות לביהמ"ש בקבלת צו המורה לבנק לסלק אותך מהמשכנתא.

תגובה
מנהל הפורום:משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

מנהל הפורום: משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

עורכת דין קריספי לוין (LL.B, LL.Mׂ התמחות במשפט עסקי) בעלת ניסיון רב בדיני המקרקעין על מכלול היבטיו,
למידע נוסף

077-9968239 חיוג
הודעה

פורום משכנתא דן בסוגיות מימון במסגרת עסקאות נדל"ן; סנכרון מועדי וקצב התשלומים בעסקת מכירה ורכישה בתזמון מקביל - וכפועל יוצא מכך על חשיבות השילוב בין עורך דין ליועץ משכנתא בעסקת נדל"ן; סוגיות משפטיות שקשורות במשכנתא; תכנון מימוני דה פקטו לעסקה; פתרון סוגיות הקשורות לייעוץ כספים ולייעוץ שוטף בסוגיות משכנתא.