טיפול שנמשך יותר ממה שהובטח מלכתחילה - פורום רשלנות רפואית ברפואת שיניים

שאלה חדשה
  • גלי

נשלח ע"יגלי 09:46, 13 ביולי 2015

האם ניתן לתבוע רופא שיניים על כך שהוא אמר שטיפול אורתודנטי שאני התחלתי אצלו לפני שלוש שנים היה אמור להסתיים לפני שנה ואפילו הוא לא יוריד לי את הגשר בחצי שנה הקרובה ככה הוא אומר

השב
  • 16:53, 27 ביולי 2015

שלום גלי, קורה שטיפול שיניים ובוודאי טיפול אורטודנטי אורך יותר זמן מהמתוכנן ע"י הרופ"ש. יחד עם זאת נראה לי שבאמת מדובר בתקופה ארוכה. אם הטיפול עצמו בסדר ומביא את התוצאה המקווה, אין מקום לתבוע להערכתי על רשלנות רפואית אבל אולי אפשר לתבוע אותו על עוגמת הנפש מאריכות הטיפול. כדאי להתייעץ עם מומחה אחר לגבי טיב הטיפול ובאותה הזדמנות כדאי לברר גם על משך הטיפול.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלון קורן מידן

מנהל הפורום: עו"ד אלון קורן מידן

רופא שיניים משנת 1989. עסק בתחום שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת וטיפולי שורש במסגרת מרפאות שיניים פרט
למידע נוסף

077-4243010 חיוג
הודעה

פורום רשלנות רפואית בתחום השיניים יעסוק במתן הכוון לתובעים ו/או לנפגעים בנזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית בתחום.
מנהל הפורום יענה על שאלות בכל הנוגע לתחום וייעץ לשואלים לגבי כדאיות הגשת תביעה או לאו.
כידוע, תחום זה הינו בעל מספר התביעות הרב ביותר. אולם לא בכל מקרה כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית בתחום זה.
יש לבדוק כל מקרה לגופו החל מאיסוף הרשומה הרפואית הכוללת גם צילומים אבחנתיים לפני טיפול וצילומים אקטואליים, כל טפסי ההסכמה מדעת וכו'.