לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אפרת

פיצויי פיטורין והבראה

שלום רב! בתאריך 21/10/12 פוטרתי מעבודתי לאחר סיום פרויקט מכירות (בחברת משווק) חזרתי לעבודה ב2/8/12 מחופשת לידה והתחלתי לעבוד במקום העבודה שם ב14/7/11 . לאחר שפוטרתי המעסיק טוען שאני לא זכאית להבראה ופיצויים עקב חילופי מעבידים שבוצע בחודש 4/12 למרות שזה אותו מקום עבודה, אותה מהות עבודה ,אותו מנהל, ואפילו הכתובת של המנהלת חשבונות באותו מקום ואותה מנהלת חשבונות. לגבי החילופי מעבידים קיבלתי מכתב על כך יום לפני תאריך השינוי יום שבו יצאתי לשמירת לידה שבוע אז לא היה לי זמן להתעסק בזה בהתראה קצרה של יום ושבעודי בהריון לקראת לידה שאין לו זכות אפילו לפטר אותי. לי נראה שאת מהלך החילופי מעבידים הוא עשה בכדי לשלול לנו את הזכויות שנצברו. מה אני אמורה לעשות? האם אני זכאית? איך לדרוש את הפיצויים וההבראה? בתביעה? אני צריכה דחוף עזרה תודה

אמיר שושני

היי אפרת קשה לי לראות את הקשר בין השאלה שלך לבין הפורום, אבל אנסה לענות לך בכל זאת... אם המעביד שלך החליף את שם החברה המעסיקה רק כדי למנוע ממך את זכויתיך, אזי את צודקת. יש טוענים שגם אם באמת הוחלף מעביד אבל נשארת לעבוד באותו מקום ובאותה עבודה, הרצף נשמר. בכל מקרה, לא זה המקרה שאת מתארת. אני מציע לך לפנות אליו בכתב, לדרוש את הפיצויים, ואם לא יעזור - לפנות לבית הדין לעבודה. בהצלחה.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום חרבות ברזל - זכויות משפטיות