לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
נוי

דימומי מחזור כבדים וארוכים לאחר היסטרוסקופיה ניתוחית

שלום רב, בהמלצת רופא נשים שלי ולאחר מספר בדיקות היסטרוסקופיה - ווגינלית ללא שום סוג הרדמה- וחשש לפוליפ, הופניתי להיסטרוסקופיה ניתוחית תחת הרדמה מלאה בבית חולים. לאחר האשפוז והפעולה נאמר שלא היה פוליפ אלא רירית לא סדירה שתוקנה ונשלח גם דגימה לבדיקה. מאז התחילו דימומים כבדים מאוד וממושכים (של חודש וחצי) כל פעם עם הפסקה של חודש/ חודש וחצי בין המחזורים. תשובת הדגימה יצאה תקינה.. רופא נשים שלי המליץ לטפל בזה ע"י התקן מירנה או צריבה או כריתת רחם. והפנה אותי שוב לבית חולים לטיפול. אני מצידי בחרתי את הטיפול בצריבה אך בבית חולים הומלץ מירנה, ורק מירנה. עברתי התקנת מירנה באישפוז בהרדמה מלאה ומאז הופחתו כמויות הדימומים אך עדיין ממושכים. כך שלאחר המירנה 5 חודשים רצופים ולאחר הפסקה של חודש וחצי שכלל הכתמות, שוב התחילו דימומים שנמשכים כבר 3 שבועות עד היום. בסך הכל מאז ההסטרוסקופיה הניתוחית שעוברת כבר יותר משנה, יש לי יותר ימים של דימומים מאשר בלי. אני מתנצלת על ההסבר הארוך והאי נעימות שאולי נוצרה פה בפורום. ברצוני לדעת אם אפשר לתבוע את הבית חולים על כל הסבל הזה שגרמו לי כבר יותר משנה כי אין לי כבר חיים נורמלים. תודה רבה מראש נוי

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רשלנות רפואית בקופות ובתי חולים