לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שני סתם

תביעת בית חולים עקב טיפול ללא הסכמה מרופא נשים

לפני שנתיים התבשרתי שהריון ללא דופק בבדיקת אולטרסאונד רגילה, פניתי למיון המליצו לי בבית חולים על ציטוטק (כדורים שמוכנסים לנרתיק ע"י רופאה וזה גורם להפלה ) לקחתי אותם אחרי יומיים חזרתי ולא יצא הכל עברתי יומיים קשים זה איבוד דם עד כדי עילפון ההמלצה של הבית חולים היה לקחת שוב עוד מנה.. למחרת נסענו שוב לבית חולים כי הכדורים נפלטו ולא עשו שום פעולה... זהו בית חולים עם מצוקת חניה לכן בעלי חיפש חניה ביתנים אני עליתי למחלקה וחיכיתי בתור תמיד זה לקח שעות! אחרי כמה דקות הרופא קורא לי ( בשני הפעמים הקודמות היה רופאה ) ואני מתוך לחץ נכנסתי לחדר במחשבה שאני רוצה ככל הנראה לסיים את זה כבר בגרידה ! ולא קבל שוב כדורים פעם שלישית, הרופא היה חסר לב ורגש לנשים בכלל ובפרט למצב זה בקושי הקשיב לי ניסתי להשחיל לו שאני לא בטוח רוצה שוב כדורים הוא לא ממש הקשיב ואמר קודם נבדוק ואז נחליט... בכל הפעמים הייתה שיחה בשולחן והחלטה ואז טיפול במיטה, תחת לחץ נפשי נאלצתי "להיבדק" על ידו והייתה אתו סטז'רית בחורה נחמדה שהבינה את שאני במצוקה רגשית ממה שהתפתח אבל לא היה לה מה לעשות... הרופא ללא אישורי והתייעצותי עשה לי פעולה של שאיבה של חלקי ההיריון באופן חסר רגש בנוסף הסביר לסטז'רית איפה היו לי תפרי לידה קודמת....!, לבסוף כנראה גם רצה ללמד אותה איך להכניס כדורים אז היא הכניסה והוא עזר לה... ההיתי במצב של תחושת אונס אמיתי, תכלס הוא בדק אותי ללא אישור, עשה לי שאיבה ללא אישור, והכניס לי כדורים ללא אישורי, כי כל זה הוא החליט לעשות בזמן שאני שוכבת על המיטה בלי כלום ולא בשולחן כמו כל שיחת רופא רגילה שמתכננים מה לעשות בשולחן ואז מבצים במיטה. יצאתי מהחדר פגוע נכנסתי לחדר האחות של החיים ואז ברגע הזה בעלי הגיע... האחות שאלה אותי אם הכל בסדר .. כיאילו מה השאלה הזאות את רואה שאני בוכה וזהו היא לא בדקה או בררה. בימים לאחר מכן היו לי מחשבות לסיים את חיי..

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רשלנות רפואית בקופות ובתי חולים