נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

הסכם לבניית אתר אינטרנט להורדה

הסכם לבניית אתר אינטרנט הוא הסכם שנערך בין הספק ללקוח, ואשר מסדיר את ההתחייבויות השונות הכרוכות בבניית אתר האינטרנט, כולל: התמורה המשולמת, זכויות יוצרים וסודיות. הספק מצהיר בהסכם, כי יש בידיו ההיתרים, הרישיונות, היכולת הטכנית והידע הדרושים לשם הקמת אתר אינטרנט.

כיום, אתר אינטרנט נחשב עסק לכל דבר, על כל המשתמע ממעמד זה; וכמו כל הקמת עסק, גם הקמתו של אתר אינטרנט מהווה צעד מורכב, רב שלבי וחשוב שיש להשלימו בחוכמה ובמתינות. אין לוותר על החתמת הספק שבונה עבורכם את האתר על חוזה לבניית אתרים.

הסכם לבניית אתר אינטרנט צריך להסדיר את הנושאים הבאים:
תפקידו, אחריותו ומאפייני עבודתו של נותן השירות: הקמת האתר, הקמת ממשק לניהול תוכן (וקביעה מי ממלא את התוכן), קידום ופרסום האתר, הגדרת האתר כתדמיתי או אתר מכירות, עיצוב גרפי, תיקון תקלות, תכנות.
לוחות זמנים לבניית האתר: אבני הדרך השונות לאורך הדרך, סקיצה, סבבי תיקונים ועוד; ובמקביל העברה הדרגתית של התמורה בהתאם לקצב התקדמות האתר הנבנה.
מאפייני האתר: בלעדיות (אסור לשכפל מבנה אתר אחר), התאמה למכשיר נייד, זמן טעינת תכנים, רמת תאימות גבוהה למנועי חיפוש, נגישות.

הסכם לבניית אתר אינטרנט להורדה

להורדת ההסכם המלא בחינם

אשמח לליווי אישי של עו"ד

כל המידע המוצג כאן ניתן כשירות לגולשים בלבד ואינו מהוה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על ההסכמים, התכנים והמידע שבהם הינה באחריות המשתמש בלבד.