לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות

הסכם תיווך להורדה

הסכם תיווך נועד להסדיר עסקת מקרקעין הנעשית עם מתווך. בהסכם נקבעים דמי התיווך שישולמו למתווך וכן רשימת הנכסים שהמתווך מציע ללקוח. יש להתאים את ההסכם לעסקה הספציפית בה מדובר, כולל מאפייניה, מהות הנכס, היכרות עם תנאי השוק וכו', בהתאם לרצון הצדדים.

מתווך מקרקעין הינו אדם שהוסמך לתווך בין צדדים לעסקת מקרקעין, כלומר: עסקת נדל"ן שבמרכזה נכס מקרקעין. עסקאות מקרקעין נפוצות בהן מעורבים שירותיו של מתווך נדל"ן הינן עסקת מכר מקרקעין ועסקת שכירות. המתווך הוא למעשה צד שלישי לעסקה מעין זו ויש לו יחסים עם שני הצדדים האחרים המעורבים בה.

לפיכך וכדי להסדיר יחסיו עם כל אחד מהצדדים, נהוג שהמתווך יחתים על "חוזה לשירותי תיווך" - הסכם תיווך, הן את המשכיר ואת השוכר, הן את הקונה והן את המוכר, עם השינויים הנדרשים בהתאם לצד המקבל את שירותי התיווך ולפי מהות העסקה העשויה להתבצע.

הסכם תיווך להורדה

להורדת ההסכם המלא בחינם

אשמח לליווי אישי של עו"ד

כל המידע המוצג כאן ניתן כשירות לגולשים בלבד ואינו מהוה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על ההסכמים, התכנים והמידע שבהם הינה באחריות המשתמש בלבד.

לפניכם הסכם תיווך לדוגמא הניתן להורדה ללא עלות. הסכם תיווך זה נבדק על עורך דין מוסמך ואושר על ידו. אתר משפטי מספק מגוון דוגמאות להסכמים בתחומי הנדל"ן והתיווך השונים הניתנים להורדה בחינם..