לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות

דוגמת הסכם עבודה אישי להורדה

הסכם עבודה אישי הוא הסכם בין עובד למעביד שמסדיר את כל הסוגיות הקשורות לעבודתו של העובד אצל המעביד. הסכם העבודה כולל, בין היתר, את הגדרת התפקיד של העובד, היקף עבודתו וחובותיו (חובות העובד ביחס לאופן ביצוע התפקיד, חובת שמירת סודות מסחריים ועוד); לצד פירוט של זכויותיו, לרבות הפרשות פנסיוניות, שימוש בפלאפון וברכב ועוד.

אמנם החוק אינו מחייב את המעסיק והעובד לחתום על חוזה עבודה ביניהם, אך כיום מקובל לחתום על חוזה זה בטרם תחילת ההעסקה. ללא חוזה כאמור, נדרש המעסיק למסור לעובד הודעה על תנאי העבודה, בה יפורטו כל הסוגיות שאמורות היו להיכלל בחוזה.

עוד חשוב לדעת בקשר לחוזה עבודה אישי, כי הוא כפוף לדיני העבודה המגנים על העובד וזכויותיו, ולפיכך בחוזה לא ניתן להרחיב את חובות העובד באופן הפוגע בו, וניתן רק להוסיף על הזכויות המוקנות לו על פי החוק, או מכוח הסכם קיבוצי ואין לגרוע מהן. מכאן, שכל סעיף המצוי בחוזה והינו מנוגד לזכויות המוקנות לו, איננו מחייב את העובד גם אם זה חתם עליו.

דוגמת הסכם עבודה אישי להורדה

להורדת ההסכם המלא בחינם

אשמח לליווי אישי של עו"ד

כל המידע המוצג כאן ניתן כשירות לגולשים בלבד ואינו מהוה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על ההסכמים, התכנים והמידע שבהם הינה באחריות המשתמש בלבד.

בעמוד זה מובא הסכם עבודה אישי לדוגמא הניתן להורדה ללא עלות. הסכם עבודה אישי זה נבדק על עורך דין מוסמך ואושר על ידו. אתר משפטי מספק מגוון דוגמאות להסכמים בתחומי העבודה והמשפט השונים הניתנים להורדה בחינם..