לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות

חוזה שכירות / הסכם שכירות בלתי מוגנת להורדה בחינם

חוזה שכירות מורכב מתנאים רבים אשר ניסוחם יכול להשתנות ולשנות את מאזן הכוחות בין השוכר למשכיר. הסכם שנוסח מטעם המשכיר ישרת את המניעים שלו, ולכן מומלץ לעבור היטב על סעיפי ההסכם, להבין את משמעותם ואת ההשלכות הצפויות, ואף לנהל משא ומתן לגבי שינויים אפשריים (למשל, בנוגע לביטול ההסכם, ביצוע תיקונים, סעדים ופיצויים על הפרות). לא מומלץ לחתום מבלי לקרוא, על הסכם סטנדרטי, המנוסח באופן כוללני.

לכל יחסי שכירות המאפיינים והתנאים שלהם, ויש להתאים את סעיפי ההסכם - התמורה, מועדי ואופן התשלום, תשלומים נוספים, הגבלות השימוש במושכר, סעדים להפרות שונות ועוד - לצרכי הצדדים וההסכמות ביניהם.
פעמים רבות המשכירים או השוכרים חותמים על חוזה שכירות סטנדרטי ולא נותנים את הדעת לצרכים ספציפיים של הצדדים. לימים כשמתגלעת מחלוקת בין הצדדים, הם נוכחים לדעת כי החוזה עליו חתמו הינו חסר ובלתי מספק.

כדי למנוע מצב בלתי רצוי זה יש להיוועץ בעורך דין שינסח עבור הצדדים את חוזה השכירות ויתן דעתו לסוגיות שונות ומגוונות העולות מיחסי שכירות בכלל וכאלה הנובעות ממאפייני יחסי השכירות בנסיבות המקרה הספציפי.
לכל הפחות, נדרשים הצדדים, אם יבחרו לוותר על ייעוץ משפטי מעורך דין, לעבור על מספר הסכמים סטנדרטיים, ללמוד מה חשוב שייכלל בחוזה שכירות ולעשות שילוב אידיאלי בין החוזים השונים, כך שהחוזה שייחתם יסדיר כמה שיותר סוגיות בעלות חשיבות ביחסי שכירות.

חוזה שכירות / הסכם שכירות בלתי מוגנת להורדה בחינם

להורדת ההסכם המלא בחינם

אשמח לליווי אישי של עו"ד

כל המידע המוצג כאן ניתן כשירות לגולשים בלבד ואינו מהוה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על ההסכמים, התכנים והמידע שבהם הינה באחריות המשתמש בלבד.

בעמוד זה מובא חוזה שכירות בלתי מוגנת לדוגמא הניתן להורדה ללא עלות. הסכם שכירות בלתי מוגנת זה נבדק על עורך דין מוסמך ואושר על ידו. אתר משפטי מספק מגוון דוגמאות להסכמים בתחומי הנדל"ן השונים הניתנים להורדה בחינם..