לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות

הסכם שכירות לחנות להורדה

חוזה שכירות חנות הינו הסכם שכירות מפורט המכיל את ההוראות הנהוגות והמקובלות. בחוזה מצוינת תקופת שכירות החנות ומטרתה, הנושא של תשלום דמי השכירות, מצב המושכר ותכולתו וחובות השוכר. טרם התקשרות בעסקה ספציפית יש להתייעץ עם עורך דין בהתאם למאפייני העסקה והמושכר הספציפיים.

הסכם שכירות של חנות שונה מהסכם שכירות של דירה המשמשת למגורים משום שמדובר במושכר שישמש כעסק. עובדה זו מחייבת לתת את הדעת לסוגיות נוספות, כגון, רווחת השכנים, ביטוח של באי החנות, ענייני רישוי, עניינים הנוגעים לשילוט ופרסומת ועוד.

כמשכיר, המשכיר נכס שישמש כחנות יש לוודא הסרת כל אחריות מכתפיו לנזקים לגוף או רכוש, להפרת חוקים (רישוי, שילוט) ולאי תשלום מיסים נדרשים. עוד צריך המשכיר להבהיר את מטרת שכירות החנות, להדגיש את התחייבויותיו של השוכר ולדרוש ביטחונות גבוהים יותר מהנהוג בעת השכרת דירת מגורים.

הסכם שכירות לחנות להורדה

להורדת ההסכם המלא בחינם

אשמח לליווי אישי של עו"ד

כל המידע המוצג כאן ניתן כשירות לגולשים בלבד ואינו מהוה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על ההסכמים, התכנים והמידע שבהם הינה באחריות המשתמש בלבד.

בעמוד זה מובא הסכם שכירות לחנות לדוגמא הניתן להורדה ללא עלות. הסכם שכירות לחנות זה נבדק על ידי עורך דין מוסמך ואושר על ידו. אתר משפטי מספק מגוון דוגמאות להסכמים בתחומי הנדל"ך והשכירות הניתנים להורדה בחינם..