דוקטור ועו"ד מיכל סגל - ארנולד

8
שנות נסיון

עברית

ביאליק 3 חיפה

משרד עו"ד מיכל סגל ארנולד, עו"ד וד"ר, עוסק בקניין רוחני ובתאגידים, זכויות יוצרים, חוזים ורישיונות, רישום סימני מסחר ומדגמים, תקשורת, אינטרנט, לשון הרע, מייעוץ ועד ליטיגציה. למיכל ניסיון רב המאפשר טיפול משפטי עם ערך מוסף. למיכל דוקטורט במדעי מדינה מאוניברסיטת פנסילבניה. מיכל מעבירה הרצאות בקניין רוחני במכללות ובמוסדות, ופרסמה את הרומן "רינגו ואני".

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 נושאי הקניין הרוחני וזכויות היוצרים קרובים ללבה של ד"ר ועו"ד מיכל סגל ארנולד, הן בתור סופרת, והן בתור מי שמגיעה מתוך רקע עסקי ואקדמי עשיר וכמי שעוסקת בתחום המשפטי הזה על בסיס יומיומי.

 

         תחומי עיסוקה העיקריים:

  • משפט תאגידי – שירות  מקיף לחברות ועסקים בכל גודל ובכל שלב, לרבות: ייעוץ, רישום, חוזים וייצוג בהליכים משפטיים (ליטיגציה),  ייעוץ ראשוני לפני ההקמה, חוזי הקמה ושותפות, חוזים עם ספקים ולקוחות, ייעוץ משפטי וחוזים לצורך השקעה, מיזוג, רכישה, עבודה עם בנקים, ייעוץ כללי בנושאי התפתחות טיפוסית של חברה, הנפקת מניות, העברת מניות, דיני עבודה, פירוק, הקמה ורישום של חברה בע"מ וליווי עסקים שאינם חברות.
  • קניין רוחני – רישום קניין רוחני בסימני מסחר ומדגמים ועל ניהול זכויות יוצרים על פי חוק זכות יוצרים התשס"ח 2007, ליטיגציה, חברות ומשקיעים, הקמת חברה, שותפות, רישום חברה, חוזה בין שותפים, חוזים עם לקוחות, שיתופי פעולה בארץ ובחו"ל, חברות שתובעות אחת את השנייה / שותפים שתובעים אחד את השני, חברות בארץ שתובעים חברות בחו"ל הרקע הרב-תחומי, היכרותה המעמיקה עם תחומי המשפט, והידע הרב שבידיה מקנה לה את כל הכלים הנדרשים על מנת לספק ללקוחותיה שירות מקצועי, מקיף ויסודי מרגע הפנייה הראשונית ועד לסיום התהליכים, על הצד הטוב ביותר, תוך דגש על זמינות מלאה, אוזן קשבת וליווי צמוד לאורך כל הדרך.
  • דיני אינטרנט – ייעוץ משפטי ראשוני לפני ביצוע עסקה, חוזים מורכבים בתחום דיני האינטרנט והטכנולוגיה, ייצוג בהליכים משפטיים, לרבות צווי מניעה במידת הצורך להפסקת הפרות, כתיבת תקנונים ותנאי שימוש ופרטיות לאתרי אינטרנט, ייעוץ וייצוג משפטיים בנושאי קניין רוחני וזכויות יוצרים באינטרנט, דיני פייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, גניבת דומיינים (שמות מתחם), מיזמים (סטרט-אפים), ייעוץ משפטי לאתרי אינטרנט שיש בהם מרכיב נרחב של קניין רוחני ועוד. 

 

  עו"ד מיכל סגל ארנולד מקבלת את לקוחותיה במשרדה שבחיפה. לתיאום פגישת ייעוץ, הנכם מוזמנים ליצור קשר