נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר מיכל סגל - ארנולד, עו"ד

ד"ר מיכל סגל ארנולד, עו"ד
12
שנות נסיון
עברית
עברית
העצמאות 49, חיפה
העצמאות 49, חיפה

נושאי הקניין הרוחני וזכויות היוצרים קרובים ללבה של ד"ר ועו"ד מיכל סגל ארנולד, הן בתור סופרת, והן בתור מי שמגיעה מתוך רקע עסקי ואקדמי עשיר וכמי שעוסקת בתחום המשפטי הזה על בסיס יומיומי.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

נושאי הקניין הרוחני וזכויות היוצרים קרובים ללבה של ד"ר ועו"ד מיכל סגל ארנולד, הן בתור סופרת, והן בתור מי שמגיעה מתוך רקע עסקי ואקדמי עשיר וכמי שעוסקת בתחום המשפטי הזה על בסיס יומיומי.

תחומי עיסוקה העיקריים:

משפט תאגידי – שירות  מקיף לחברות ועסקים בכל גודל ובכל שלב, לרבות: ייעוץ, רישום, חוזים וייצוג בהליכים משפטיים (ליטיגציה),  ייעוץ ראשוני לפני ההקמה, חוזי הקמה ושותפות, חוזים עם ספקים ולקוחות, ייעוץ משפטי וחוזים לצורך השקעה, מיזוג, רכישה, עבודה עם בנקים, ייעוץ כללי בנושאי התפתחות טיפוסית של חברה, הנפקת מניות, העברת מניות, דיני עבודה, פירוק, הקמה ורישום של חברה בע"מ וליווי עסקים שאינם חברות.

קניין רוחני – רישום קניין רוחני בסימני מסחר ומדגמים ועל ניהול זכויות יוצרים על פי חוק זכות יוצרים התשס"ח 2007, ליטיגציה, חברות ומשקיעים, הקמת חברה, שותפות, רישום חברה, חוזה בין שותפים, חוזים עם לקוחות, שיתופי פעולה בארץ ובחו"ל, חברות שתובעות אחת את השנייה / שותפים שתובעים אחד את השני, חברות בארץ שתובעים חברות בחו"ל הרקע הרב-תחומי, היכרותה המעמיקה עם תחומי המשפט, והידע הרב שבידיה מקנה לה את כל הכלים הנדרשים על מנת לספק ללקוחותיה שירות מקצועי, מקיף ויסודי מרגע הפנייה הראשונית ועד לסיום התהליכים, על הצד הטוב ביותר, תוך דגש על זמינות מלאה, אוזן קשבת וליווי צמוד לאורך כל הדרך.

דיני אינטרנט – ייעוץ משפטי ראשוני לפני ביצוע עסקה, חוזים מורכבים בתחום דיני האינטרנט והטכנולוגיה, ייצוג בהליכים משפטיים, לרבות צווי מניעה במידת הצורך להפסקת הפרות, כתיבת תקנונים ותנאי שימוש ופרטיות לאתרי אינטרנט, ייעוץ וייצוג משפטיים בנושאי קניין רוחני וזכויות יוצרים באינטרנט, דיני פייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, גניבת דומיינים (שמות מתחם), מיזמים (סטרט-אפים), ייעוץ משפטי לאתרי אינטרנט שיש בהם מרכיב נרחב של קניין רוחני ועוד. 

עו"ד מיכל סגל ארנולד מקבלת את לקוחותיה במשרדה שבחיפה. לתיאום פגישת ייעוץ, הנכם מוזמנים ליצור קשר

ראיונות וידאו

ד"ר ועו"ד מיכל סגל-ארנולד

למה כדאי לערוך צוואה ויפוי כח מתמשך?

מדריכים משפטיים

חדשות המשרד

 • סכסוך בחברה משפחתית נפתר - החברה נשארה בידי המשפחה

  15.10.2017 open news close news

  סכסוך בחברה משפחתית הסתיים בשלום לאחר מעורבותה של ד"ר מיכל סגל ארנולד, עו"ד ומגשרת, שמשרדה עוסק בחברות ובקניין רוחני. 

  החברה עמדה להימכר לאחר שסכסוכים בתוך החברה ובתוך המשפחה הביאו את אבי המשפחה לייאוש ולהכרה במבוי הסתום אליה הגיעה החברה. החלטתו באה בעקבות שנים ארוכות של סכסוכים בתוך המשפחה, שהקרינו אל תוך החברה והשפיעו עליה בהיבטים עסקיים וכלכליים רבים. הסכסוך היה כה עמוק, עד כי בני המשפחה לא דיברו זה עם זה, בהקשר העסקי וגם בהקשר המשפחתי, ואבי המשפחה, שהגיע לגבורות, רצה למכור את החברה, ולמצוא לו דירת נופש שבה יפרוש לגמלאות. 

  התיק הגיע לידיה של עו"ד סגל ארנולד מידיה של יועצת ארגונית שעבדה עם החברה, והבינה כי יש צורך בכלים משפטיים, כדי לעשות סדר בתוך המשפחה ובתוך החברה. עו"ד סגל ארנולד נפגשה עם בני המשפחה, ירדה לעומק הסכסוכים והציעה שורה של פתרונות משפטיים, לרבות מסגרת של העברת מניות לדור הבא, הגדרת תפקידים מדויקת של בני המשפחה, הכנסת מנכ"ל חיצוני ועוד. הסדרת הרכוש המשפחתי והעברתו לדור הבא התבצעה גם באמצעות צוואות שכתבו הורי המשפחה. 

  בסיכומו של דבר, החברה המשפחתית נשארה בידי המשפחה, השלום חזר אל המשפחה, והם חגגו את חגי תשרי יחדיו, דבר שנראה רק לפני כמה חודשים בלתי אפשרי.