נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

פרופ' דויטש אלכסנדר

פרופ' דויטש אלכסנדר
הגילה 5/14, נתניה
הגילה 5/14, נתניה
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

פרופ' אלכסנדר דויטש עוסק בכירורגיה כללית ובמיוחד בפרוקטולוגיה ובכירורגיה של המעי הגס. הוא נותן חוות דעת רפואית ומשפטית עבור לקוחות פרטיים ומשרדי עורכי דין, ומשמש כעד מומחה בבתי המשפט בתחומים הנוגעים לעיסוקו.

 

תחומי התמחות

פרופ' דויטש מתמחה בטיפול בבעיות פרוקטולוגיות מגוונות לרבות: טחורים, פיסורות, פיסטולות וכו'. כמו כן הוא מתעניין בכל סוגי ההרניות ומבצע כריתות לפרוסקופיות של כיס המרה.

 

רקע אקדמי ומחקרי

בשנת 1996 פרופ' דויטש סיים בהצטיינות לימודי רפואה בבית הספר לרפואה בליברפול שבאנגליה, ובהמשך שימש כעוזר מרצה לאנטומיה באוניברסיטת ליברפול. לאחר מכן היה ב- FRCS בסקוטלנד ובאנגליה ושימש כחבר בצוות המחקר של אוניברסיטת הרוורד לצדו של פרופ' יהודה פולקמן. ב- 1988 היה פרופסור מתארח בכירורגיה של המעי הגס בטורנטו שבקנדה.

 

ניסיון קליני

ב- 1973 מונה לרופא ראשי לכירורגיית ילדים בבית החולים לילדים בציריך שבשוויץ. שנה לאחר מכן, לאחר שעלה ארצה, שימש ככירורג כללי בבית החולים מאיר שבכפר סבא. ב- 1990 מונה כפרופסור חבר באוניברסיטת תל-אביב, ובמקביל מונה לראש היחידה הפרוקטולוגית בבית החולים בילינסון. בהמשך, ניהל את המחלקה הכירורגית בבית חולים מעייני הישועה שבבני-ברק למעלה מעשור.