נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

כפתורי את דבי בע"מ

כפתורי את דבי בע"מ
תובל 22, רמת-גן
תובל 22, רמת-גן
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

כפתורי את דבי בע"מ היא החברה הראשונה שהוקמה בישראל העוסקת במתן שירותי שמאות מטעם הציבור (Public Adjusters) וניהול נזקי רכוש גדולים עבור ציבור המבוטחים במדינת ישראל.

החברה מספקת את שירותיה למבוטחים עצמם ולהם בלבד והיא אינה מעניקה שירותים עבור חברות הביטוח בישראל.

מנהלי החברה ראובן כפתורי - מהנדס .B.sc, ושי דבי - שמאי בכיר, מומחים בתחום הביטוח והשמאות, בעלי ניסיון מקצועי עשיר שנצבר במשך עשרות שנים בתפקידים השונים שמילאו בחברות ביטוח והם מכירים היטב את שיקולי חברות הביטוח (כפתורי שימש 21 שנים כמשנה למנכ"ל ומנהל אגף התביעות הארצי של מנורה חברה לביטוח בע"מ).

 

החברה מציעה ליווי מקצועי ואמין מול מומחי של חברות הביטוח, תוך שמירה על האינטרסים הבלעדיים של המבוטחים ומיצוי מקסימלי של סכומי הביטוח והזכאות עפ"י הפוליסה. ניסיונם העשיר של מנהליה והיכרותם היטב את רזי הביטוח, הם הגורם הישיר להצלחותיה הרבות בתחום הביטוח, וזאת הם עושים תוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים וקודים אתיים גבוהים ושמירה על אמות מוסר גבוהות.

החברה מעניקה ללקוחותיה זמינות מיידית בניהול התביעה, כאשר בראש מעייניה הם האינטרסים הבלעדיים של המבוטחים ורק הם העומדים לנגד עיניהם של מנהלי החברה.

 

במכלול תחומי עיסוקה של החברה נמנים נזקי רכוש רבים כגון: נזקי רכוש מאש ואובדן רווחים, נזקי עבודות קבלניות, נזקי טבע, נזקים חקלאיים, נזקי גז שונים, נזקי פריצה, נזקי שבר מכני, נזקי ציוד מכני הנדסי, נזקי קלקול סחורה, נזקי מלחמה וטרור, נזקי אחריות כגון: אחריות מקצועית, אחריות מוצר, אחריות כלפי צד שלישי ועוד.

התנהלותם המקצועית של מנהלי החברה מול מומחי חברות הביטוח, לרבות מול שמאיה, חוקריה, מהנדסיה וכו', הביאו לכך כי מרבית הנזקים המטופלים על ידה (כ- 95%) מסתיימים ישירות מול חברות הביטוח וזאת מבלי להיגרר לערכאות משפטיות.