נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ש.ע.ש 363 חקירות וחוות דעת

ש.ע.ש 363 חקירות וחוות דעת
התאנים 22/6 , קרית אתא
התאנים 22/6 , קרית אתא
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ש.ע.ש 363 הינו משרד המתמחה במתן חוות דעת בתחום התעבורה. המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים מקיפים ואיכותיים בתחום התעבורה במקרים של צורך ביטוחי, פלילי או אזרחי. המשרד עומד לרשות לקוחותיו ומייצג את האינטרסים שלהם במקצועיות ללא פשרות.

בתחומי הביטוח: המשרד משרת לקוחות פרטיים מול חברות הביטוח במקרים של תאונות דרכים - הן בתביעות נזק והן בתביעות רכוש. כמו כן, המשרד בוחן מקרים שמתנהלים בין חברות הביטוח.
במישור הפלילי: במקרים שהמדינה מגישה כתב אישום כנגד הנהג הנאשם בתאונה.
במישור האזרחי: במקרים של נזקי רכוש ואחריות כתוצאה מתאונות דרכים.

בראש ש.ע.ש 363 עומד משה וייסמן. בעל ניסיון של שלושים שנה בעבודה במשטרת ישראל. החל משנת 1986 למשך 21 שנה שימש משה כבוחן תאונות דרכים וטיפל במגוון רב של תאונות. הניסיון המקצועי שלו כלל טיפול בתאונות מסוגים שונים, החל מתאונות קלות ועד תאונות קשות עם הרוגים. במסגרת תפקידו המשטרתי ניהל משה תיקי חקירה מיוחדים, ואף שימש כעד מומחה מטעם המשטרה בבתי משפט השלום והמחוזי. בין יתר התפקידים שימש רכז בוחנים. בין השנים 2013-2010 כיהן משה וייסמן כסגן מפקד נקודת משטרה ואחראי על כל נושא התנועה.

במשרד ש.ע.ש שירותי חקירות וחוות דעת, אנו מאמינים במקצועיות, באמינות וביושר מעל הכול. אנו שואפים להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו ודואגים ללמוד כל מקרה לגופו ולבצע עבודה איכותית ומוקפדת. המשרד חרט על דגלו את ערכי המצוינות והשירות.

ש.ע.ש 363 - שירותי חקירות וחוות דעת - עומדים לצדך בכל היבטי תחום התעבורה.