נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר הנרי רון

ד"ר הנרי רון
רח' שלמה המלך 80, תל אביב
רח' שלמה המלך 80, תל אביב
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ד"ר הנרי רון הוא רופא שיניים ומומחה בשיקום הפה. מלבד עבודתו השוטפת כרופא שיניים, הוא אף עוסק במתן חוות דעת במקרים אשר בהם נדרשת חוות דעת משפטית.

השכלה אקדמית 
ד"ר רון עוסק בתחום רפואת השיניים מאז 1987. הוא בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. את התמחותו בשיקום הפה ביצע בבית הספר לרפואת שיניים אוניברסיטה העברית והדסה בירושלים, במרכז להתמחות בשיקום הפה. ב- 1993 קיבל ממשרד הבריאות תואר מומחה בשיקום הפה.

ניסיון קליני ותחומי התמחות
ד"ר רון מנהל מרפאת שיניים פרטית בתל אביב, מאז שסיים את לימודיו. כמו כן, הוא עוסק בניהול רפואי במסגרת ציבורית. במסגרת מרפאתו הוא מציע מגוון רחב של טיפולי שיניים, הכוללים: אסתטיקה דנטלית, השתלות ושיקום על שתלים וכן טיפולים במקרים שיקומיים מאתגרים ומורכבים במיוחד. בעברו, בין השנים 1987 ועד 2003, ד"ר רון אף הכשיר את דור העתיד של רופאי השיניים, והוא עסק בלימוד ובהדרכת סטודנטים בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית.

פעילות מקצועית נוספת
ד"ר רון חבר באיגודים מקצועיים רבים, לרבות: ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל, האיגוד הישראלי לשיקום הפה ובעמותה הישראלית להשתלות דנטליות (I.A.O.I). הוא משתתף לעתים קרובות בהשתלמויות בנושא השתלות דנטליות בחברת Straumann בשוויץ, וכן הוא מוזמן להרצות בכנסים בנושא רפואת שיניים ושיקום הפה.