נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר מילר יורם

ד"ר מילר יורם
ז'בוטינסקי 40, זכרון יעקב
ז'בוטינסקי 40, זכרון יעקב
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ד"ר מילר יורם הוא רופא שיניים המספק חוות דעת משפטיות ומקצועיות בתחומי התמחותו לבתי משפט, למשרדי עורכי דין וכן לאנשים פרטיים הזקוקים לכך. ד"ר מילר מנוסה במתן חוות דעת משפטית, וברשותו ותק וניסיון בתחום זה של למעלה מ- 15 שנה. ד"ר מילר מוכר בבתי המשפט, ובידיו רישיון למתן חוות דעת.
 

רקע מקצועי וניסיון קליני
ד"ר יורם מילר למד רפואת שיניים וסיים אותם בשנת 1986. עם תום לימודיו, החל לצבור ניסיון רב במגוון רחב של בדיקות וטיפולי שיניים, מהפשוטים ביותר ועד למורכבים ביותר, לרבות טיפולי השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית. הוא שירת בצה"ל כרופא בכיר, ואף ניהל מרפאת שיניים באחד מבסיסי חיל האוויר.

ד"ר מילר ניהל מרפאות פרטיות בנהריה ובכפר-ורדים ואף עבד במרפאות שונות בקיבוץ עברון, עין-חרוד ולוחמי הגטאות ובמרכזים רפואיים של קופות החולים מכבי ומאוחדת. הוא המשיך את דרכו כמנהל רפואי בכיר בסניף אמריקן לייזר בתל-אביב, ששם שימש גם כיועץ. כמו כן, הוא עבד כיועץ במרכז הרפואי עדן בפתח-תקווה. בנוסף לכך, ד"ר מילר יוצא להשתלמויות רבות בארץ ובחו"ל, כדי להתעדכן בכל החידושים בתחום רפואת השיניים.


מתן חוות דעת רפואית
הודות לניסיונו העשיר ולוותק שלו בתחום רפואת השיניים, עורכי דין ואנשים אשר עומדים בפני תביעות בתחום הרשלנות הרפואית הנוגעת לרפואת שיניים פונים לד"ר מילר, לעתים קרובות. הפנייה נעשית לצורך קבלת חוות דעת מקצועית. הצגת חוות דעת רפואית של רופא שיניים בתיקים העוסקים בתחום זה, יכולה לשפר באופן מהותי את סיכויי התיק לזכות. כשנעשית פנייה כזו, ד"ר מילר בוחן לעומק את כל השתלשלות העניינים במקרה המתואר בתביעה, מתעדכן במידע שניתן למטופל, בודק אילו פעולות בוצעו במהלך הטיפול הרפואי ומסכם את הדברים כך שניתן יהיה להציגם בבית המשפט.


 

לתיאום פגישת ייעוץ, יש לפנות בטלפון: 04-6290327
או ליצור קשר במייל:
yoram@drmuller.co.il