נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר אליעזר פרל

ד"ר אליעזר פרל
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ד"ר אליעזר פרל הוא מומחה בפסיכיאטריה, בפסיכוגריאטריה ובפסיכותרפיה ומומחה בחוות דעת משפטיות הנוגעות לענייני בני הגיל השלישי ולאנשים שחוו טראומה. תחום עיסוקו העיקרי הוא בפסיכיאטריה של הזקנה ובהשלכותיה המשפטיות.

עד מומחה
במסגרת עבודתו כפסיכוגריאטר הוא משתתף בבתי המשפט כעד מומחה במגוון תחומים:
תיקים במסגרת בית המשפט לענייני משפחה, תיקים בנושאי צוואות ואפוטרופסות, תיקים בנושאי נכות הנובעת מטראומה נפשית (אך לא בנושאי רשלנות רפואית) ועוד.

רקע אקדמי
בשנת 1970 סיים ד"ר פרל את לימודיו בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה בעברית. בהמשך סיים בהצלחה קורס תלת-שנתי בפסיכותרפיה במכון הפסיכונאליטי על-שם אייטינגון. ב- 1978 קיבל רישיון מומחה בפסיכיאטריה (מ.ר.מ. 6276), ולאחר מכן עסק במחקר ושימש כעמית מחקר וכ- ASSISTANT PROFESSOR במרפאת לה-פייאט, שבמישיגן.

ניסיון מקצועי
לד"ר פרל ניסיון מקצועי מגוון: הוא שימש כראש מדור פסיכאטריה בצה"ל, היה במשך כ- 12 שנה מנהל השירות הפסיכוגריאטרי ויחידת המחקר במרכז לבריאות הנפש טלביה, ובהמשך אף ניהל את המרכז הקהילתי-שיקומי לבריאות הנפש והשירות הפסיכוגריאטרי באותו המקום. מאז 2012 ועד היום הוא עובד בקליניקה פרטית בירושלים, משמש כעמית מחקר במכון שלזינגר לרפואה אתיקה והלכה וגמלאי של שירותי בריאות כללית.

*תור ייקבע תוך שבועיים*