נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסיים

אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסיים
חפציבה
חפציבה
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

גם אם אמרו לכם שזאת כלל לא בעיה וגם אם ישבתם והתלבטתם באינספור שיחות סלון עם קרובי משפחה וחברים שהפכו בן רגע למומחים מטעם עצמם, בכל הקשור לחתימה על ההלוואה והמוצר היקר והארוך ביותר בחייכם – אתכם צריכים את הליווי של איש מקצוע. בינינו, אפילו כשאתם קונים מכשיר חשמלי או רכב אתם בודקים זמן רב לפני אז אתם באמת מסוגלים ככה סתם להיכנס לבנק ולחתום על משכנתא?

 

נעים להכיר, שמי אריאל אחון יועץ משכנתאות ופיננסים בעל ניסיון וידע בתחום הפיננסים וניהול פרויקטים, בעל תואר ראשון ושני ובוגר קורסי השלמה בתחום המשכנתאות והאשראי לרבות קורס נדל"ן ללקוחות פרטיים ועסקיים.

 

תכנון ארוך טווח יחסוך לכם בעיות מחר..

לחתום זו לא בעיה, רק שיגידו לכם איפה ומתי. אבל השאלה הגדולה היא: האם אתם באמת יודעים על מה אתם חותמים? ובכן, עיקר העבודה שלי היא להכיר אתכם ולהתאים לכם את המשכנתא הזולה אך גם המתאימה ביותר למטרות וליכולות הכלכליות שלכם. בדיוק בשביל זה אני כאן לחשב ולחשוב יחד איתכם מהם ההוצאות העתידיות שלכם, כוח ההחזר ועוד, כל אלו בהתאמה לגובה המשכנתא המבוקשת.

 

בעלי עסקים – אין לכם צ'ק פתוח להלוואות! מתישהו צריך להחזיר

במסגרת השירותים לעסקים אותם אני מעניק, אני מלווה בעלי ובעלות עסקים חדשים ו/או קיימים ומנהל יחד איתם סיכונים בהתאם להלוואות הנוכחיות ובודק האם ניתן לגייס אפיקי מימון חדשים או יש צורך לעשות סדר בכל נושא המימון והמינוף של העסק.

 

יש לכם שאלה? עומדים בפני עסקה גדולה – אל תחתמו לבד. התקשרו עכשיו והגיעו לפגישה.  

מאמרים מקצועיים