נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

פרופ' ארנון כהן

פרופ' ארנון כהן
ז'בוטינסקי 7 בני ברק
ז'בוטינסקי 7 בני ברק
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

פרופ' ארנון כהן הוא מומחה לרפואת עור ומין עם למעלה מ- 24 שנות ניסיון בתחום. הוא מקבל מטופלים באופן פרטי במרפאה בהוד-השרון ובמכון מור בבני-ברק, וכמו כן עובד בהסדר עם קופות החולים הבאות: כללית, מאוחדת ולאומית.

תחומי הטיפול של פרופ' כהן כוללים: פסוריאזיס, פטרת הציפורניים, רפואת עור בילדים, סבוריאה, אקנה, גרד, גידולי עור, קונדילומה, אורתריטיס, יבלות, אקזמה, דלקת עור אטופית, קרטוזות, מולוסקום, פוליקוליטיס, אורטיקריה, הרפס ו- BCC. כמו כן, הוא מבצע מגוון טיפולים אסתטיים, לרבות: הזרקת בוטוקס, מילוי קמטים, הזרקת חומצה היאלורונית וטיפול בפיגמנטציה.

רקע אקדמי
את התמחותו ברפואת עור ומין ביצע פרופ' כהן בבית-החולים סורוקה בבאר-שבע. הוא בעל תואר מוסמך MPH בבריאות הציבור ותואר PhD באפידמיולוגיה מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. כיום הוא אף משמש כפרופ' חבר באוניברסיטת בן-גוריון.

פרופ' ארנון כהן פרסם למעלה מ- 120 מאמרים רפואיים בספרות מקצועית ברחבי העולם, הציג למעלה מ- 100 עבודות מחקר בכינוסים בינלאומיים ולקח חלק פעיל במחקרים בינלאומיים בתחום רפואת העור וחקר הפסוריאזיס. בנוסף לכך, הוא חבר בארגונים המקצועיים הבאים: החברה הישראלית לאיכות הרפואה בישראל, האיגוד לרפואת עור ומין בהסתדרות הרפואית בישראל והאקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה.