פרופ' ארנון כהן

פרופ' ארנון כהן

רופא עור ומין, חוות דעת מומחים לבית משפט

ז'בוטינסקי 7 בני ברק

פרופיל מומחה

פרופ' ארנון כהן הוא מומחה לרפואת עור ומין עם למעלה מ- 24 שנות ניסיון בתחום. הוא מקבל מטופלים באופן פרטי במרפאה בהוד-השרון ובמכון מור בבני-ברק, וכמו כן עובד בהסדר עם קופות החולים הבאות: כללית, מאוחדת ולאומית.

תחומי הטיפול של פרופ' כהן כוללים: פסוריאזיס, פטרת הציפורניים, רפואת עור בילדים, סבוריאה, אקנה, גרד, גידולי עור, קונדילומה, אורתריטיס, יבלות, אקזמה, דלקת עור אטופית, קרטוזות, מולוסקום, פוליקוליטיס, אורטיקריה, הרפס ו- BCC. כמו כן, הוא מבצע מגוון טיפולים אסתטיים, לרבות: הזרקת בוטוקס, מילוי קמטים, הזרקת חומצה היאלורונית וטיפול בפיגמנטציה.

רקע אקדמי
את התמחותו ברפואת עור ומין ביצע פרופ' כהן בבית-החולים סורוקה בבאר-שבע. הוא בעל תואר מוסמך MPH בבריאות הציבור ותואר PhD באפידמיולוגיה מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. כיום הוא אף משמש כפרופ' חבר באוניברסיטת בן-גוריון.

פרופ' ארנון כהן פרסם למעלה מ- 120 מאמרים רפואיים בספרות מקצועית ברחבי העולם, הציג למעלה מ- 100 עבודות מחקר בכינוסים בינלאומיים ולקח חלק פעיל במחקרים בינלאומיים בתחום רפואת העור וחקר הפסוריאזיס. בנוסף לכך, הוא חבר בארגונים המקצועיים הבאים: החברה הישראלית לאיכות הרפואה בישראל, האיגוד לרפואת עור ומין בהסתדרות הרפואית בישראל והאקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה.

קרא עוד על פרופ' ארנון כהן