נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר דב אנגלשטיין

ד"ר דב אנגלשטיין
הברזל 20 תל-אביב
הברזל 20 תל-אביב
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ד"ר דב אנגלשטיין מנהל כיום את המחלקה לאורולוגיה בבית החולים לגליל המערבי נהריה. מרצה לסטודנטים לרפואה, מדריכם בסבב הקליני, בעל מינוי של רופא בכיר נילווה בפקולטה לרפואה של הטכניון, חיפה, ובעל מינוי של רופא בכיר נילווה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן, רמת גן. נמנה על ועדת ההוראה של הפקולטה ובמסגרת זאת אחראי על לימודי האורולוגיה בביה"ס החדש לרפואה בגליל.

ד"ר אנגלשטיין משמש כמומחה לאורולוגיה וכמנתח במסגרת "כללית מושלם", יועץ-על לחברי "מכבי" ו"לאומית", רופא-מנתח בהסדר של חברות ביטוח רבות, עוסק ובעל נסיון רב בכל הקשור לייעוץ משפטי מקצועי ליחידים, גופים, וכמינוי מומחה לאורולוגיה לשם מתן חוות דעת רפואיות כמינוי של בתי משפט, עורכי דין ואנשים פרטיים.

השתתפות בתיקים משפטיים כעד מומחה
מתן חוות דעת משפטיות במינוי של בתי משפט בארץ
הופעת כעד מומחה בבתי המשפט לשלום חיפה, תל אביב טבאר ובבתי משפט מחוזיים בחיפה ובירושלים
לשעבר, פוסק בוועדה לנכות כללית במוסד לביטוח לאומי

משרדי עורכי דין עימם עובד ד"ר אנגלשטיין (רשימה חלקית)

ניסיון מקצועיבן-חיים, קוך; גלובינסקי, המר ושות';סהר, סטוביצקי ושות'; מנדה את קמין; גורי את שפרבר; ראובן כהן; בן חיים, קוך; גלובינסקי, המר ושות'.

ד"ר אנגלשטיין עוסק בכל ענפי האורולוגיה הכללית עם התמקצעות מיוחדת בכל הקשור לאונקו-אורולוגיה, לאמור אבחנה וטיפול בגידולים ממאירים של מערכת השתן והמין (כמו למשל אלו של הכליה, שלפוחית השתן, סרטן הערמונית וכדומה).

בד בבד עם העשיה הקלינית היום-יומית עוסק ד"ר אנגלשטיין במחקר, בהרצאות מקצועיות ויש לו פרסומים מדעיים בספרות המקצועית, פרק בספר העוסק במחקר סרטן הכליה ופרסומים אחרים לטובת הציבור הכללי.

ד"ר אנגלשטיין מנהל שתי קליניקות:

  •  אזור המרכז – הברזל 20, תל-אביב
  •  אזור הצפון – סוקולוב 6, נהריה

 

·