לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות

אייל שדה יועץ מס

אייל שדה יועץ מס
רמת יזרעאל 13, מגדל העמק
רמת יזרעאל 13, מגדל העמק
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

משרד אייל שדה – יועץ מס מספק מזה למעלה מ-15 שנה שירותי הנהלת חשבונות, חשבות שכר, החזרי מס וייעוץ פיננסי כולל. המשרד מפגין ידע רחב ומציע שיטות עבודה מתקדמות, המותאמות לצרכי הלקוחות, תוך ליווי מלא לכל אורך הדרך: החל מהקמת העסק, דרך ההתנהלות החשבונאית השוטפת ועד למיקסום הרווחים ולהקטנת נטל המס.

כל אדם, בלי קשר לתחום העיסוק או לאופן בו הוא מוגדר בזירה המקצועית (שכיר או עצמאי), חייב לשים לב לגובה המס שהוא משלם. מדובר כאן באחוזים נכבדים מההכנסה שיורדים לטמיון, בחלק גדול מהמקרים, אם לא יודעים כיצד להתנהל. בפועל יש כיום מגוון דרכים להפחית את נטל המס, ובמקביל לשפר את ההתנהלות הכלכלית במישורים השונים של החיים.

 

משרד אייל שדה – יועץ מס פועל עבורכם כבר למעלה משני עשורים בתחום. המשרד מספק שורה ארוכה של שירותים, בהתאמה אישית מלאה. הכול תוך נקודת הנחה שיסודיות, מתן יחס אישי והבנת צרכי הלקוחות לעומק ישפרו את ההתנהלות הכלכלית והעסקית שלהם לאין ערוך.

 

סיוע מקיף כבר מנקודת ההתחלה

משרד אייל שדה – ייעוץ מס בולט בסל השירותים הרחב שלו, המאפשר למצוא מענה לצרכים המשתנים והדינמיים של הלקוחות. זה מתחיל בנקודת ההתחלה, עם סיוע בפתיחת תיקים ובהתנהלות הראשונית מול רשויות המס וגורמים אחרים בזירה. המשרד ייצג אתכם מול המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ, תוך מתן ייעוץ לגבי ההגדרות הראשוניות הנכונות של העסק. אם אתם מתלבטים עד כמה כדאי לכם להקים עסק או לרכוש אותו, צוות המשרד יבצע עבורכם בדיקת כדאיות המתמקדת ברווחיות האפשרית של העסק.

 

גם לאחר הקמת העסק, המשרד יעניק לכם ייצוג מלא מול רשויות המס ויתנהל מולן בדיונים ובמחלוקות במידת הצורך. כך למשל אם יתברר כי נעשה תשלום יתר של מס בשנה נתונה, כפי שקורה לאחוזים נכבדים מהעוסקים בישראל (עקב מקרים של חל"ת, פיטורין, חופשת לידה, הורים לילד נכה, החלפת עבודה ועוד), צוות המשרד יבחן יחד אתכם את הזכאות לקבלת החזר מס ויגיש את הטפסים והמסמכים הנדרשים.

 

הנהלת חשבונות כפי שלא הכרתם

המשרד מספק שירותי הנהלת חשבונות לעוסקים בסדרי גודל וברמות פעילות שונות, לרבות חברות, שותפויות, עמותות ועוד. הוא מבצע את הנהלת החשבונות על פי הספר ומציע שירותי חשבות שכר והנפקת תלושים לעובדי העסק.

 

אם חשבתם שהנהלת חשבונות חייבת להיות כרוכה בריצות תכופות למשרד ובעודף ניירת, חשבו שנית. המשרד בולט בשירות הייחודי של הנהלת חשבונות ממוחשבת ללא נייר, ופועל בין השאר בעזרת אפליקציה ייעודית המאפשרת לנהל את החשבונות וההוצאות שלכם מרחוק, בלי שתצטרכו לצאת מפתח המשרד. בדרך זו תוכלו לחסוך זמן, מאמצים והרבה מאוד כסף.

 

תחום פעילות נוסף של אייל שדה – ייעוץ מס נוגע להגשת הדוח"ות התקופתיים והשנתיים לרשויות המס, שחייבת כידוע להתבצע לפי הספר על פי חוק. כאשר רשות המיסים תדרוש הגשה של הצהרת הון, כפי שעשוי לקרות לכל עוסק או חברה אחת לכמה שנים, המשרד יכין עבורכם את ההצהרה ויגיש אותה בהתאם לתקנות הנדרשות.