נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

פרופ' גולדמן מיכאל

פרופ' גולדמן מיכאל
רחוב הרצל 52 קומה 1 (מתחם סנטרל בניין צפוני), ראשון לציון
רחוב הרצל 52 קומה 1 (מתחם סנטרל בניין צפוני), ראשון לציון
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

שמי גולדמן מיכאל, ואני פרופסור ומומחה לרפאות ילדים ולמחלות כליה בילדים. במשך 8 שנים ניהלתי את היחידה למחלות כליה בילדים, והחל מספטמבר 2014 אני מנהל את מחלקת הילדים במרכז הרפואי אסף הרופא. במקביל, אני עובד עם משרדי עורכי דין ולקוחות פרטיים, אשר מעוניינים בחוות דעת של מומחה לצורך הליכים משפטיים.

 רקע אקדמי והתמחויות

את לימודיי סיימתי בהצטיינות כבוגר הפקולטה לרפואה שבאוניברסיטת תל אביב (1986), עם תום לימודיי כעתודאי, התגייסתי לצה"ל ושירתתי כרופא צבאי. כשהשתחררתי, פניתי להתמחות ברפואת ילדים במרכז הרפואי אסף הרופא, שאותה סיימתי בשנת 97'. לאחר מכן המשכתי לסטאז' נוסף בקנדה ב- The Hospital for Sick Children שבטורנטו. בשנת 2002 חזרתי לארץ. עברתי בהצטיינות את בחינות ההתמחות, וקיבלתי רישיון מומחה ברפואת ילדים ומחלות כליה בילדים. כמו כן, סיימתי תואר שני (בהצטיינות) במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת בן גוריון בנגב, וברשותי גם תואר פרופסור חבר קליני בביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב.

 פעילות נוספת והישגים

לאורך שנותיי במקצוע כתבתי יותר מ- 60 פרסומים מדעיים, שמתוכם יותר מ- 40 עבודות מחקר מקוריות.  בנוסף לכך, מעבר לניהול מחלקת הילדים שבאסף הרופא, אני מדריך סטודנטים אשר שוקדים על הכנת עבודת הדוקטורט שלהם ומתמחים לעבודת מדעי יסוד במסגרת התמחותם ברפואת ילדים. 

 בשנת 2006 נבחרתי למרצה מצטיין ברפואת ילדים של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב, וכמו כן, בשנת 2012 נבחרתי למנהל מצטיין במשרד הבריאות.

 אני חבר בארגונים מקצועיים הבאים: ההסתדרות הרפואית בישראל, האיגוד הישראלי למחלות כליה בילדים, החברה הבינלאומית למחלות כליה בילדים (IPNA) והחברה האמריקאית למחלות כליה (ASN).

 לפרטים נוספים ניתן לפנות אל מרפאתי במסגרת שעות פעילותה.