נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

IRECORD - שירותי הקלטה, תמלול ותרגום

IRECORD - שירותי הקלטה, תמלול ותרגום
שירות ארצי
שירות ארצי
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

חברת IRECORD מספקת מכלול רחב של שירותי הקלטות, תמלול וסאונד, חלקם חיוניים במיוחד עבור גורמים שונים בעולם המשפט הישראלי: הקלטות דיונים בבתי המשפט, תמלול ישיבות ודיונים, תמלולים מהקלטות סתר, תמלול סרטוני וידאו, פיענוח סרטוני וידאו – והרשימה עוד ארוכה. ההקלטות נעשות באמצעות ציוד הסאונד המתקדם והחדיש ביותר שניתן למצוא בישראל, לרבות אולפן הקלטות מאובזר היטב בו ניתן לבצע סינון יסודי של רעשים, זיהוי קולי ועוד.

 

מאחורי חברת IRECORD עומד מייק בראון, תקליטן עם ניסיון של למעלה משלושה עשורים וחצי בתחום. לאחר שניהל לייבלים מוכרים, עבד עם אומנים מהטופ העולמי ויצר מוזיקה אלקטרונית, הוא החליט לפנות לעולם הציוד הטכני וההקלטות. הוא ניהל את התחום בחברה מוכרת, תפקיד במסגרתו שיתף פעולה עם מוסדות ממשלתיים, בתי משפט, שופטים וגורמים רבים אחרים. ההקמת IRECORD הוא שם לו למטרה לספק שירותים ברמה אחרת מזו שהיו מוצעים בישראל עד כה, וגייס לצורך זה צוות מיומן ומקצועי של מומחים בתחומים שונים.

 

IRECORD היא חברת בוטיק המתבלטת בשירות האישי, המקיף והיעיל שהיא מציעה ללקוחותיה. היא מלווה את הלקוחות לכל אורך הדרך, כולל מענה מהיר ומיידי מחוץ לשעות הפעילות המקובלות במצבים הדורשים זאת. לכן ניתן להבין מדוע במהלך השנים החברה שירתה נאמנה לקוחות רבים מכל המגזרים, ביניהם משרדי עריכת דין בולטים בתחום, מוסדות רשמיים של מדינת ישראל, רשויות מקומיות, חברות גדולות במשק ועוד.

 החברה נותנת שירות ארצי.

בקרו באתר : http://irecord.zapweb.co.il/

מאמרים מקצועיים