נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

כל תרגום מתרגמים

כל תרגום מתרגמים
הרב בלוי 3, בני ברק
הרב בלוי 3, בני ברק
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

כל תרגום מתרגמים פועלת מאז 1989 ונחשבת לאחת הבולטות בתחום התרגום בישראל. החברה מספקת שירותי תרגום ללמעלה מ-50 שפות, ותרגום לעברית או לאנגלית מכל שפה באשר היא. לחברה התמחות מיוחדת בתרגום מיידיש לעברית או לאנגלית, כמו גם תרגום ליידיש משפות שונות.

הניסיון רב השנים של החברה, כוח האדם המיומן הפועל בה, בקרת האיכות הגבוהה, הזמינות והיחס האישי ללקוחות הופכים אותה לשם דבר בישראל בתחום.

 

סל השירותים של כל תרגום מתרגמים, כנובע משמה, רחב בכל קנה מידה. החברה מנוסה בתרגום משפטי, על סוגיו, לרבות תרגום של חוזים, הסכמים עסקיים, הסכמי אישות, תעודות, מסמכים, מכרזים ועוד. השירותים ניתנים לעורכי דין, לנוטריונים, בתי משפט ולגורמים אחרים בזירה המשפטית בישראל. לצד התרגום המשפטי מספקת החברה שירותי תרגום טכני, תרגום אקדמי-מדעי, תרגום עסקי, תרגום פיננסי, תרגום ספרותי, תרגום רפואי ועוד. החברה מציעה, מלבד תרגום טקסטים כתובים, שירותים הכרחיים של תמלול הקלדות, הגהה, הקלדה, תרגום סימולטני, תרגום עוקב ואחרים. בכל אחד מהמקרים, נעשית שמירה מלאה על סודיות המסמכים.

החברה מחזיקה בצוות מיומן ומנוסה של מתרגמים ועורכים בעלי הכשרה מקיפה, שנבדקו ונבחרו בצורה מוקפדת. מנהלת החברה והעומדת בראשה, יעל רינקוף, היא מתרגמת בעלת מוניטין המוסמכת לספק אישורי תרגום קבילים. היא בוגרת תואר שני ומוסמכת בתרגום וחקר התרגום מטעם אוניברסיטת בר אילן, בוגרת מדעי החברה והרוח מאוניברסיטת חיפה ובעלת למעלה משלושה עשורים של ניסיון בתחום.

 

בכל תרגום מתרגמים מקפידים שכל עבודת תרגום תיעשה בצורה המקצועית והמדויקת ביותר. לצורך זה, עבודות התרגום נעשות תמיד על ידי מתרגם בעל שפת אם הזהה לשפת המקור ובעל מומחיות בתחום המבוקש של התרגום. החברה מבצעת בדיקה והגהה קפדנית על כל תרגום הנעשה בחברה, באמצעות מתרגם נוסף, כך שהיא ערבה לטיב התרגום ולרמת הדיוק שלו. היא פועלת בזמינות גבוהה במיוחד, המאפשרת לה לעמוד תמיד בלוח הזמנים שסוכם מול הלקוח, להציע מענה מהיר גם כאשר מדובר בחומר רב ואף לספק תרגומים של תעודות ומסמכים (בני עד 1,000 מילים) מהיום להיום.

 

דגש חשוב אחר בפעילותה של כל תרגום מתרגמים הוא על מתן יחס אישי ובלתי אמצעי ללקוחות. הליווי המקיף של הלקוחות ניתן לכל אורך הדרך, כאשר צוות החברה מקיים את דרישות הלקוחות, מספק פתרונות לבעיות הצצות במהלך התרגום ומספק להם את התחושה שיש מאחוריהם מישהו תמיד.