נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

פרופ' גרינולד אילן

פרופ'  גרינולד אילן
שוהם 25 חיפה
שוהם 25 חיפה
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

פרופ' גרינולד אילן הוא אורולוג מומחה, מנהל היחידה לנוירו-אורולוגיה ויו"ר היל"ם במרכז הרפואי רמב"ם שבחיפה, והוא מספק חוות דעת רפואית לעורכי דין, למשרד הביטחון וללקוחות פרטיים ובמינוי מטעם בתי המשפט.

 רקע אקדמי והישגים

פרופ' גרינולד הוא בוגר בית הספר לרפואה בתל אביב, וסיים התמחות באורולוגיה בהצטיינות יתרה, שהקנתה לו מלגת השתלמות מקצועית בארה"ב. כמו כן הוא התמקצע בבית חולים מובילים בבריטניה בדגש על תחומים ייחודיים של אי שליטה בשתן, הפרעות בתפקוד המיני, ומחלות ובעיות של איברי רצפת האגן כולל בלוטת הערמונית (פרוסטטה). הוא חתום על מאמרים מדעיים רבים בתחום, השתתף בכתיבת פרקים נבחרים בספרים מקצועיים, ומרצה מבוקש בכנסים רפואיים בארץ ובחו"ל.

 חוות דעת רפואית משפטית

פרופ' גרינולד סיים בהצלחה קורס לעריכת חוות דעת משפטיות של המכון הישראלי לחוות דעת מומחים ובוררים. ברשותו שנים רבות של ניסיון בכתיבת חוות דעת לצרכים משפטיים, והוא נמנה עם המומחים הרפואיים הממונים מטעם בית המשפט כבוררים בסוגיות רפואיות-משפטיות.

 פרופ' אילן גרינולד מספק חוות דעת על מנת לתאר בפירוט ולתעד את מצבו הרפואי המדויק של התובע או הנתבע בתחום האורולוגי (מערכת השתן והמין). הוא מחויב להסביר באופן ברור לכל הנוגעים בעניין את הבעיה, להסביר מהן השלכותיה האורולוגיות, ובהתאם לכך לקבוע את מידת הנכות האורולוגית. לחלופין, הוא עוזר להוכיח כי אין נזק או פגיעה בתחום האורולוגי כתוצאה מתאונה, מפציעה או מחבלה אחרת.

 פרופ' גרינולד מוזמן לעיתים תכופות לחוות את דעתו המקצועית מטעם בתי המשפט, משרדי עורכי דין, משרד הביטחון ומטעם לקוחות פרטיים הזקוקים לחוות דעת אורולוגית לצורך משפטי.  

 

 

ניתן לפנות למרפאתו בכל עת כדי לקבל פרטים נוספים ולתאם פגישה.

מאמרים מקצועיים