נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מיטסי אינטרנשיונל - שחזור מידע, חקירות מחשב ואינטרנט

מיטסי אינטרנשיונל - שחזור מידע, חקירות מחשב ואינטרנט
קבוץ פלמחים
קבוץ פלמחים
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

חברת מיטסי אינטרנשיונל מתמחה בשחזור מידע וחקירות מחשב. החברה נוסדה בשנת 2000 והיא החברה הגדולה והמקצועית ביותר במזרח התיכון בתחום. החברה פועלת ממעבדה משוכללת בקיבוץ פלמחים, בה יש עשרות תחנות עבודה לצורך ביצוע עבודה מקצועית ואיכותית.

מקצועיות נטולת פשרות, דיסקרטיות ואמינות הם רק מן הערכים אשר מנחים אותנו בכל פעילותינו, והם אלו שמיצבו אותנו כחברה מובילה בתחומה.

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה דרמטית בצורך למומחי מחשבים ואינטרנט שיגשרו בין הקדמה הטכנולוגית לבין הזירה המשפטית וישפכו אור לא רק על ראיות, כי אם גם על האופן שבו הן הושגו. חברתנו מתמחה בהגשת חוות דעת ועדות פרונטאלית בבית המשפט או כתצהיר חתום במקום עדות כזו.

במקרי מחלוקת רבים המגיעים לדיון משפטי נזקקים הצדדים, לעיתים בהוראת בית המשפט, לחוות דעת של מומחה בתחום כדי לאשש או לדחות טענות מסוימות, ולעיתים כדי להבהיר לבית המשפט תמונת מצב בנושאים מקצועיים בתחום המחשב, אינטרנט, תקשורת מחשבים וכדומה, מקרים בהם נדרש הסבר מעמיק. לקבלת דוגמאות של תיקים, שנטלנו בהם חלק, לחצו כאן.

אנו משלבים בין ציוד טכנולוגי מתקדם ותמיכה קדם משפטית מקצועית, ומבססים את חוות דעת מומחה המחשבים על בסיס ניתוח חקירתי זהיר, צולב, מאוזן וממוקד. המומחים שלנו שימשו בעבר ומעורבים גם כיום במגוון רחב של התדיינויות משפטיות, הן בתחום הפלילי והן בתחום האזרחי ועושים שימוש במתודולוגיה מובנית ומוכחת להצגת ראיות אלקטרוניות קבילות בבית המשפט.

המומחים של 'מיטסי' מספקים  שירותי מומחה מחשבים ואינטרנט במגוון רחב של מקרים:

  •  

הונאה ומעילות - בתחומי הביטוח, הבריאות והפיננסים

  • מחלוקות קניין ורכוש
  • סודות מסחריים, פטנטים, סימני מסחר וריגול תעשייתי
  • דיני משפחה - בכל מה שנוגע למשמורת, מזונות וגירושין
  • משאבי אנוש - אפליה פסולה, הטרדה מינית וסכסוכי עבודה
  • רשלנות רפואית
  • סכסוכים אזרחיים

לכל שאלה או התייעצות, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, 24 שעות ביממה. לקבלת פרטים נוספים אודותינו ניתן לגלוש לאתר הבית של החברה.