נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר עוזי נווה

ד"ר עוזי נווה
רחוב ורדיה 12, קומה 2, חיפה
רחוב ורדיה 12, קומה 2, חיפה
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ד"ר עוזי נוה הינו מומחה ברפואה תעסוקתית זה שנים רבות. עבד כמנהל המחלקה לרפואה תעסוקתית של קופ"ח לאומית בצפון במשך 10 שנים, מנהל המחלקה לרפואה תעסוקתית של מכון "מור" בחיפה. בעל ניסיון רב שנים בכתיבת חוות דעת רפואית-תעסוקתית עבור חולים, עורכי דין, ועדות רפואיות, בית המשפט ועוד.
בעל תואר דוקטור לרפואה מהטכניון בחיפה, בעל תעודת מומחה לרפואה תעסוקתית, בעל תואר מאסטר ברפואה תעסוקתית מאוניברסיטת תל אביב.

רופא תעסוקתי הוא הסמכות הרפואית הקובעת את דרגת כושר העבודה של אדם לאחר מחלה, תאונה פציעה וכו'.
רופא תעסוקתי עוסק גם בקביעת קשר בין מחלות ופגיעות לבין חשיפות שונות בעבודה העלולות לגרום לנזק גופני.
חוות דעת רפואית בעניין כושר עבודה או קשר בין חשיפה בעבודה למחלה נדרשת ע"י עורכי דין, חברות ביטוח, בית משפט, ועדות רפואיות שונות, קרנות פנסיה, ועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי לשם קביעת דרגת נכות ואובדן כושר עבודה וקביעת מחלת מקצוע.

הרופא התעסוקתי בודק את החולה, בודק את המסמכים הרפואיים (כולל מכתבי המומחים השונים שבדקו את החולה, תוצאות בדיקות שונות, פרוטוקול הוועדה הרפואית אשר בדקה את הנפגע בביטוח לאומי או קרן הפנסיה), החולה ישלח לבדיקות נוספות לפי הצורך כדי להגיע להחלטה לגבי כושר העבודה.
 
חוות הדעת של רופא תעסוקתי הינה מסמך רפואי משפטי הכרחי לצורך הצלחת תביעה, הן מול המוסד לביטוח לאומי, כמו גם, מול קרנות פנסיה, חברות ביטוח שונות במסגרת תביעות בגין אובדן כושר עבודה.

מקבל פניות באופן פרטי.

לפרטים נוספים ניתן לפנות בדוא"ל: uzinaveh1@gmail.com