נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אור חקירות- יהודה ראובני

אור חקירות- יהודה ראובני
המצודה 29 , אזור
המצודה 29 , אזור
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

אור חקירות היא אחת החברות הוותיקות והבולטות בישראל בביצוע חקירות כלכליות, חקירות מסחריות, איתור רכוש ו"הרמות מסך". בראש החברה עומד יהודה ראובני, חוקר מורשה בעל ניסיון של כשני עשורים בתחום. ראובני הוא יוצא אגף חקירות מכס ומע"מ, עם התמחות בביצוע ביקורות בנושאי חשבונאות.

 

סל השירותים של אור חקירות רחב בכל קנה מידה, וכולל בתוכו איסוף מידע כלכלי ומסחרי למטרות שונות: החל מאיסוף מידע ביחס למתחרים של עסק נתון (תחום והיקף פעילות, מאפייני לקוחות, מספר עובדים, ספקים וכיוצא בזה), דרך איתור רכוש וזכויות נדל"ן ועד לריכוז מידע שיאפשר בחינת התקשרויות עסקיות פוטנציאליות. המשרד מבצע בנוסף מעקבים, תצפיות, חשיפות גניבות, משימות איתור ועוד. החברה פועלת בכל רחבי ישראל, ובמידת הצורך גם מעבר לים, באמצעות צוות חוקרים מהשורה הראשונה בתחום.

 

ההתנהלות מול הלקוחות נעשית בשקיפות מלאה, מתוך מטרה להעניק להם את המידע בצורה המדויקת, המלאה והמהירה ביותר. אנשי המשרד מתנהלים בשקיפות מלאה מול הלקוחות, מתייעצים עימם באופן שוטף ומחליטים יחדיו על דרכי הפעולה. מטרת העל היא לאפשר ללקוחות להגיע לחקר האמת, ולקבל בהתאם לכך את ההחלטות הכלכליות המושכלות עבורם.

 

אור חקירות פועלת על פי הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, בהתאם לדרישות המוגדרות בחוק החוקרים הפרטיים ובחוקי המדינה. כלל עובדי החברה מבוטחים בפוליסת אחריות מקצועית.