נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

פרוטוקול בע"מ

פרוטוקול בע"מ
דרך מנחם בגין 80 תל אביב
דרך מנחם בגין 80 תל אביב
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

פרוטוקול נוסדה בשנת 1988 ומתמחה במגוון שירותי תרגום ותמלול משיקים:

  • רישום פרוטוקולים בשיטת הקלטה ופענוח
  • רישום פרוטוקולים על ידי הקלדה (און-ליין)
  • שירותי תרגום בכתב ובעל פה במרבית השפות ובמגוון תחומים
  • תמלול ופענוח קלטות
  • תרגומים סימולטניים
  • שירותי עזר בכנסים ובועידות  

לחברה סניפים בירושלים ותל אביב ונציגויות בחיפה ובבאר שבע והיא מעניקה את שירותיה  בכל רחבי הארץ. תרגום הוא פעולת ההעברה של דברים הכתובים בשפה אחת לדברים הכתובים בשפה אחרת. תרגום נדרש למגוון צרכים, ולכן ישנם מספר ענפים בתחום זה, ביניהם תרגום משפטי, תרגום טכני, תרגום ספרותי, תרגום מסמכים, תרגום רפואי, תרגום סימולטני ועוד.

אם אתם זקוקים לתרגום של מסמך כלשהו, חשוב מאוד שתשכרו את שירותיה של חברת תרגום מקצועית. זאת משום שחברה שכזאת מעסיקה מתרגמים מקצועיים ומנוסים, אשר כל אחד מהם מוכשר לתרגום מסמכים בשפות שונות ויוכל לתת לכם את התוצאה הרצויה – מסמך הכתוב בשפת היעד כשהוא מעביר בדיוק את המסרים המועברים במסמך המקורי.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותיה של חברת תרגום פרוטוקול ולהזמנת שירותי תרגום –
פנו אלינו ונשמח לתרגם לכם את המילים למעשים.

פרוטוקול הינה חברת תרגום ותיקה ומנוסה, המספקת ללקוחותיה שירותי תרגום מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. החברה מעסיקה צוות מתרגמים גדול, ומספקת שירותי תרגום בלמעלה מ-30 שפות שונות.

אם אתם מעוניינים לתרגם מסמך משפטי וזקוקים לאישור נוטריוני המצהיר שהמסמך מהווה תרגום נאמן למקור, או אם אתם זקוקים לתרגום של כל מסמך אחר או לתרגום סימולטני פרוטוקול תשמח לבצע עבורכם את העבודה. עם פרוטוקול חברת תרגום אתם יכולים להיות בטוחים שהמסמך שתקבלו ייכתב ללא שגיאות ויעביר בצורה מדויקת את המסרים שנכתבו במסמך המקורי. כך תוכלו להיות בטוחים שהצד השני יבין את כוונתכם, ושלא יהיה פתח לכפל משמעויות או לאי הבנות כתוצאה מתרגום לא מדויק.

אנחנו מקפידים לבחור את המתרגם המתאים ביותר לביצוע כל עבודת תרגום. כך למשל לא נבחר מתרגם הדובר אנגלית אמריקאית כשפת אם כשהמסמך המקורי כתוב באנגלית בריטית, ולא נבחר מתרגם המתמחה בתחום הרפואה לביצוע תרגום משפטי. כל עבודה תתבצע על ידי המתרגם המתאים, על מנת שהתוצאה הסופית תהיה מדויקת לגמרי. פרוטוקול חברת תרגום משרתת לקוחות רבים, עסקיים, מוסדיים ופרטיים כאחד, וביצעה פרויקטים רחבי היקף עבור משרדי ממשלה, חברות רבות במשק ואנשים פרטיים.