נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר רענן ברגר

ד"ר רענן ברגר
דרך כפר הדר 5 הוד השרון
דרך כפר הדר 5 הוד השרון
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

 ד"ר רענן ברגר הוא מומחה לאונקולוגיה ולרדיותרפיה, מנהל המערך האונקולוגי במרכז רפואי ע"ש שיבא. המכון נחשב לאחד הגדולים והמתקדמים בארץ, והוא משרת אלפי חולים ואת בני משפחותיהם. 

תחומי התמחות 

ד"ר רענן ברגר הינו רופא מומחה בכל תחומיה של מחלת הסרטן, אך בדגש על התחומים הבאים:

• גידולים סרטניים בדרכי השתן: בערמונית, בכליות, בשלפוחית השתן, ובאשכים

• סרטן השד

• גידולים סרטניים במעי הגס, בלבלב 

• ועוד

רקע אקדמי

ד"ר רענן ברגר הנו בוגר החוג לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב, שבה גם השלים תואר דוקטורט (PhD) נוסף, אשר אותו ביצע במעבדה של ד"ר גידי רכבי, מנהל המרכז לחקר הסרטן בבית החולים שיבא. ד"ר רענן ברגר ביצע התמחות באונקולוגיה כללית וברדיותרפיה במכון האונקולוגי בשיבא.

ד"ר ברגר גם עבר הכשרה נוספת במשך 3 שנים במרכז לסרטן על-שם דנה פרבר - מרכז מחקר יוקרתי למחלת הסרטן, אשר מסונף לאוניברסיטת הרווארד. במסגרת זו, ביצע ד"ר ברגר מחקרים רבים בתחום סרטן הערמוני במעבדה של פרופסור האן שהינו – מן הפרופסורים המובילים ביותר בעולם בתחום זה.

 מחקר

ד"ר ברגר אחראי גם על ריכוז כל הפעילות המחקרית הקלינית המבוצעת במכון האונקולוגי שבו הוא עובד, ומנהל מעבדת מחקר שמטרתה היא לאתר את הגורמים לסרטן הערמונית ולמצוא את הטיפול הנכון והמתאים להתמודדות עם המחלה ולמניעתה.

 

ד"ר ברגר מקפיד להעניק שירות מקצועי, יחס אישי, טיפול מסור וליווי צמוד למטופל ולבני משפחתו לאורך כל התהליך. לתיאום תור במרפאה, אנא צרו עמנו קשר עוד היום.