נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר עודד שראל

ד"ר עודד שראל
דרך בן גוריון 1, בני ברק
דרך בן גוריון 1, בני ברק
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה


ד"ר עודד שראל הינו רופא, משפטן, פיזיולוג, וחתם רפואי. נותן חוות דעת בחיתום רפואי, כרופא בלתי תלוי.
הקים מחלקות לחיתום רפואית במספר חברות ביטוח בחו"ל.
מרכז את 'המחלקה הרפואית', בעלת מומחיות באיתור וכתיבת חוות דעת רופאים מומחים מהשורה הראשונה, וכן נותנת ייעוץ רפואי לעורכי דין, לרבות בירור כל הנזקים הרפואיים, חקירת מומחים, הכנה של הלקוח לבדיקה אצל המומחה. עד כה סופקו מאות רבות של חוות דעת ניסיון עשיר בחקירה בבית משפט. 'המחלקה הרפואית' מטפלת גם בתיקי רשלנות רפואית.

 

ד"ר שראל סיים לימודי רפואה באוניברסיטה העברית בשנת 1980 ובשנת 1995 הוא סיים תואר במשפטים באוניברסיטת תל אביב. בתחילת דרכו, שימש ד"ר שראל כרופא במחלקת קרדיולוגיה ופנימית בבתי החולים הדסה עין כרם והר הצופים. ד"ר שראל הינו חתם רפואי משנת 1993 הוא מומחה להשפעה של מצב רב תחלואתי, השפעה של נטילת תרופות על תוחלת החיים, נטייה לתאונות וכושר עבודה. הוא שימש במשך שנים רבות כרופא ראשי ברשת מכונים להערכה תעסוקתית ורפואה מונעת. בין השנים 1995 – 2018 עסק ד"ר שראל בחתמות רפואית ובייעוץ למרבית חברות הביטוח, בעיקר במקרים מסובכים, בשאלות של חיתום בדיעבד.

 

עוסק בתפר שבין רפואה ומשפט שנים רבות [מאז 1990]. ייעוץ לעורכי דין. מאות חוות דעת. בין שאר פעילותו, ריכז קורסים ברפואה לעורכי דין במכון להשתלמות עורכי דין. מרכז קורסים אקדמיים להכשרת פוסקים רפואיים לביטוח הלאומי. מרכז אקדמי ומקים תואר שני ייעודי במנהל רפואי, שיעסוק בהיבטים משפטיים של העבודה הרפואית – עיקרי דיני הנזיקין וביטוח לאומי, דיני הראיות, רשלנות רפואית, ניהול סיכונים, כתיבה והגנה על חוות דעת, חיתום רפואי, קביעת נכות, חקירה נגדית ועוד.