נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שיר לוי מכון פוליגרף

שיר לוי מכון פוליגרף
אח"י אילת 9 קרית חיים
אח"י אילת 9 קרית חיים
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

שיר לוי ייסדה והקימה את מכון הפוליגרף, בעלת ניסיון רב בביצוע חקירות, בבדיקות ובמתן חוות דעת לבתי משפט. מעניקה יחס אישי ועורכת את הבדיקה בהתאם לגופו של המקרה. סיימה את לימודיה במכללת מכון תמיר, עברה הכשרה על ידי היחידה הארצית לחקירות וביטחון, ומוסמכת מטעם אוניברסיטת בר אילן כבודקת פוליגרף מקצועית. שיר הינה גם חברה באיגוד בודקי הפוליגרף הממחושב. 

 

המכון פועל ברחבי הארץ ומספק לכם את מגוון השירותים באופן מסור, יעיל ודיסקרטי. עיקר עיסוקיו הוא ביצוע בדיקות פוליגרף ממוחשבות, אימות גרסאות, הזמת חשדות וחקר האמת. עושה שימוש במכשיר הפוליגרף המשוכלל והאיכותי ביותר שקיים כיום בשוק, PARAGON המיוצר בקנדה על ידי חברת Limestone. 9 החיישנים המצויים בתוכו מאפשרים להשיג את התוצאות המדויקת וברמת האמינות הגבוהה ביותר.

 

תחומי ההתמחות:

 

בדיקת פוליגרף למקומות עבודה – קדם העסקה כחלק מתהליך הקבלה למשרה, בדיקה תקופתית עבור חברות שעובדיהם חשופים לכספים, חומרים מסווגים ועוד. זיופים והונאה, מהימנות ואמינות עובדים, ביצוע מעשים מגונים והטרדה מינית. 

 

בדיקת פוליגרף פרטית – אירוע חריג שקורה בתחומי החיים השונים, מוביל את המעורבים לרצות להעמיד את הדברים על דיוקם ולהשיב את החיים למסלול ראוי ותקין. הוכחת חפות וטענות, אלימות במשפחה, חשד לבגידה ואישות.

 

בדיקת פוליגרף לחברות ביטוח – מתקיימת במצבים שלא נגרם נזק מוחשי ואין דרך לקבוע אם מגיע לתובעים הרבים קבלת החזר. בדיקה כללית לגבי אמינות הלקוחות, הסכומים אותם תובעים והאם האירועים אכן התרחשו.   

 

שיר לוי תעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ התקשרו למכון עוד היום.

 

 

מאמרים מקצועיים