פיצוי כספי בגין שימוש בצילום של בנין שתכננתי למטרות קידום מכירות לפרויקט אחר - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • אדריכלית נילי פורטוגלי

נשלח ע"יאדריכלית נילי פורטוגלי 11:21, 11 בנובמבר 2013

אני אדריכלית בעלת זכויות יוצרים על בנין ציבורי ידוע שתוכנן על ידי במרכז תל אביב. להפתעתי נוכחתי כעת כי חברת בנייה מסחרית הבונה מתחם יוקרתי של מגורים באותה השכונה צילמה את הבנין שתכננתי צילום ענק ושמה את הצילום הגדול בחזית אתר הבנייה שלה על מנת לקדם את מכירות הפרויקט שלה ולהאדיר את יוקרתו של הפרויקט שבונה. "ראו מי השכנים שלכם... אשמח לדעת האם במקרה זה שחברה מסחרית מקדמת את מכירת עסקיה בשימוש ובעזרת צילום של בנין שעליו (משפטית ) יש לי את מלוא הזכויות יוצרים, מגיע לי תשלום ממנה עבור שימוש זה. בתודה נילי

השב
  • 14:22, 11 בנובמבר 2013

שלום נילי,
    על מנת שיהיה באופשרותי להשיב, יש צורך בבירור עובדתי ומשפטי נוסף ובאופן ספציפי למקרה שלך.
    באם את חפצה, את מוזמנת ליצור עימי קשר.
    בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.