האם מגיע לי עבור לפיתוח - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • יעקב

נשלח ע"ייעקב 07:54, 23 באוגוסט 2015

שלום רב. אני עובד במפעל כשמונה שנים בתור מהנדס. עוד כחודש אני יוצא לגמלאות. אחרי כחודש שהתחלתי לעבוד בתפקיד שלי הגעתי למסקנה שחישובי יחס לעבודה אפשר להשתמש באקסל. לפני עשו ידני. פיתחתי תוכנה. התוכנה שיפרה חישובים ואיכות ביצוע. אך מאחר שאני עוזב את מקום העבודה מישהו אחר ימשיך להשתמש בתוכנה. שאלה: האם מגיע לי סכום מסוים על פיתוח התוכנה? למחוק את התוכנה אי אפשר בגלל שכול העבודות שמורות בשרת המפעל. תודה מראש.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

עו"ד מיכל לוצאטו,מנהל הפורום

09:59, 23 באוגוסט 2015

יעקב שלום,

שאלתך הינה ספציפית וטעונה בדיקה מקיפה של הסכמי העבודה שלך, מהות התוכנה ואופי השימוש בה.

סיטואציה זו מערבת אספקטים של זכויות יוצרים, פטנטים ודיני עבודה ולכן אני ממליצה כי תפנה לקבלת ייעוץ מקיף מעו"ד המתמחה בתחום.

בברכה.

* האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.