מכירת זכויות יוצרים לגבי קטע הוא שילוב של משחק פנטומימה וריקוד - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
 • אלמוני

  נשלח ע"יאלמוני 22:50, 13 ביוני 2016

  בן משפחה שלי הופיע לפני קומץ אנשים בקטע של מן משחק פנטומימה וריקוד במשולב- קרי משהו מקורי שאין כמותו וזה צולם בוידאו. מישהו מעולם הבמה ראה את הוידאו מצא חן בעניו והוא מתעניין לרכוש את זכויות היוצרים לגבי אותה ההופעה. מה בן משפחתי צריך לעשות על מנת למכור לו את זכויות היוצרים? האם בו משפחתי חייב קודם שיירשם שזכויות היוצרים הם שלו לפני שהוא מוכר? איך ניתן לקדם מכירה באופן הכי מהיר? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

  עו"ד מיכל לוצאטו,מנהל הפורום

  15:43, 28 ביוני 2016

  שלום,

  זכות היוצרים אינה טעונה רישום על מנת להיווצר, אולם במקרים מסוימים רישום הזכות יכול להיות מועיל. מכל מקום בישראל אין מנגנון רישום מוסדר, ולכן אני ממליצה לפנות לעו"ד המתמחה בתחום על מנת לקבל את הייעוץ המתאים בהקשר זה, וכן בהקשר של יצירת מסמך משפטי מתאים לעניין מכירת הזכויות.

  בברכה,

  מיכל

  * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.