בבקשה חוות דעתך - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • רחלה

  נשלח ע"ירחלה 21:44, 12 ביולי 2014

  שלום רב. אינני יודעת אם אני במקום הנכון, אך אודה לחוות דעתך. לאחרונה רכשתי עבור ביתי וחברותיה כרטיסים בהנחה עבור פעילות החלקה על הקרח. את הכרטיסים רכשתי בהנחה באמצעות כרטיס הנחות שקיבלתי מעבודתי, במסגרתו מוצעים לנו כל מיני אטרקציות במחיר מופחת. כמובן שכל אחת מהבנות החזירה לביתי את מחיר הכרטיס המוזל. מסתבר כי אחת הבנות נפצעה במסגרת הפעילות והיא מעוניינת לתבוע את המקום על פציעתה. שאלתי האם אני חשופה לתביעה מעין זו בעצם זה שרכשתי עבורה את הכרטיס בהנחה? האם האחריות יכולה להיות מוטלת עלי, באיזשהו אופן, אפילו חלקי? תודה

  השב
 • 23:36, 12 ביולי 2014

  ברשותך עוד אוסיף כי לא מדובר על קטינות אלא מעל גיל 18. תודה שוב

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  09:10, 13 ביולי 2014

  תשובתי נותרת כפי שהייתה...

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  09:10, 13 ביולי 2014

  להערכתי, אין לך שום סיכון בתביעה, וגם אם תתבעי, הסיכוי כי תתקבל טענת רשלנות כלפייך קלוש.

  תגובה
 • 12:14, 13 ביולי 2014

  האם להערכתך בעל המקום יכול לחמוק מאחריות בטענה שהנערה שנפגעה לא רכשה ממנו ישירות את הכרטיס אלא אני, ולכן אחריותו היא כלפיי ולא כלפיה? ואולי אף.לתבוע אותי על כי הוא נתבע ולחייבני לשלם הוצאות משפט ..? תודה שוב.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  12:17, 13 ביולי 2014

  התשובה היא לא.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.