• תמיר

  נשלח ע"יתמיר 20:44, 22 ביולי 2014

  שלום אני רוצה לפרט את השאלה שלי מדובר בתביעת נזקין הגנו לשלב מינוי מומחה מטעם השופט אני רואה את החלטות דרך מערכת נט משפט השופט לאחרונה בהחלטה האחרונה שלו אמר שהתיק יבוא לעינוי בתאריך 10 ליולי על מנת מינוי מומחה מטמו אבל השאלה היא למה למרות ערו שבועים השופט לא מנה מומחה ולא ראה את התיק שלי למרות שהוא אמר התיק יבוא לעיוני ב 10 ליולי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  09:34, 23 ביולי 2014

  ייתכן שהשופט עסוק, ייתכן שבחופשה, ייתכן שממתין לעדכון כלשהו מעורכי הדין של הצדדים. כל שבאפשרותך לעשות הוא להמשיך להמתין או לפנות לעורך הדין המייצג אותך ולהתעניין אם הוא יודע משהו.

  תגובה
 • 10:35, 23 ביולי 2014

  אבל אם הוא בחופשה אני משלם את המחיר או הוא מתחשב בי מבחינת הזמן

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  10:41, 23 ביולי 2014

  ניהול תביעת נזיקין לוקח זמן, ממילא בתי המשפט עמוסים מאוד, כך שלעיתים דיון ראשון בתיק נקבע כשנה/שנה וחצי לאחר הגשת התביעה. לכן עיכוב של שבוע שבועים הוא בטל בשישים ואיש אינו מתייחס אליו.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.