תביעה נגד - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
  • צחי

נשלח ע"יצחי 23:16, 10 באוגוסט 2014

שלום אני נפלתי במקום ציבורי ( רשת ידועה ) ואני הגשתי נגדם תביעה עד היום התביעה מתנהלת בבית משפט השאלה היא שהרשת הזאת מחפשת עובדים ואני מתכנן לעבוד איתם האם יש מניעה כלשהיא האם הם יודעים שאני הגשתי נגדם תביעה מה אתה אומר

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

10:06, 11 באוגוסט 2014

יש להניח כי הרשת בה נפלת בוטחה בחברת ביטוח, וכי התביעה שאתה מנהל נגד אותה רשת, למעשה מתנהלת מול חברת הביטוח שלה. אם במקרה, אותו גורם ברשת הזו אחראי גם על תביעות וגם על העסקת עובדים, ויצליח לעשות את החיבור בין שמך לבין התביעה, יכול להיות שהדבר יגרום לכך שלא תועסק באותה הרשת, אך רוב הסיכויים שאיש לא ייטרח לעשות חיבור כנ"ל.

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.