תיק פשרה - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
  • חנן

נשלח ע"יחנן 16:12, 27 באוגוסט 2014

שלום כאשר העורך דין שלי סוגר עם עורך דין של חברת הביטוח פשרה על סכום 30 אלף למשל האם יהיה חוזה שאני חותם עליו או סוגרים את זה בינם כי יש לי תחושה כי העורך דין רוצה לשכנע אותי על סכום קטן ואז יקבל מה שהוא רוצה האם זה אפשרי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

17:11, 27 באוגוסט 2014

רוב חברות הביטוח (אם לא כולן), מתעקשות על כך שהלקוח בעצמו יחתום על הסכם הפשרה או על מסמך אחר שנקרא "כתב קבלה ויתור ושחרור". במסמך הזה, עליו תחתום, יופיע סכום הפשרה הסופי, וכך תדע בדיוק כמה כסף אתה צפוי לקבל.

תגובה
  • 17:59, 27 באוגוסט 2014

במסמך הזה יהיה רשום כמה יקבל העורך דין שלי אם כולל או לא

תגובה

09:05, 28 באוגוסט 2014

על פי רוב כתוב בהסכם הפשרה את הסכום הכולל שישולם ע"י הנתבעת. שכר הטרחה שייקח עורך הדין תלוי בהסכם שכר הטרחה שלך איתו. מומלץ שתוודא עם עורך הדין כמה כסף בדיוק יישאר לך ביד, אחרי ניכוי שכר הטרחה שלו, וכך תוכל לשקול האם הפשרה מתאימה לך או לא.

תגובה
  • 11:27, 28 באוגוסט 2014

אין סיכוי שהעורך דין אם בפשרה יקבל יותר כאילו יתן לי סכום ויבקש מחברת הביטוח סכום לכיסו ???

תגובה

12:17, 28 באוגוסט 2014

אם אתה סומך על עורך הדין שלך (ואתה אמור לסמוך עליו ב-100%) אתה בכלל לא אמור להעלות אפשרות כזאת על הדעת.
    אם אתה לא סומך על עורך הדין שלך, אל תמשיך להיות מיוצג על ידו.
    בכל מקרה, כדי להרגיע אותך, חברת הביטוח לא אמורה לאפשר "קומבינה" כזו.

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.