קילופים בקרקפת - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 11:18, 2 בספטמבר 2014

  שלום רב עו"ד אמגור עברתי חבלת ראש סגורה רצינית לפני מספר שנים התיק עדיין בבית משפט מתנהל אך בשנתיים האחרונות אני שם לב שהקרקפת מתקלפת לי לפעמים מקדימה בקו השיער הקדמי ומאחורה איפה שאמור להיות קרחת למבוגרים הקילופים לעיתים מופיעים כנקודות אדומות לעיתים יוצא איתם דם וזה יוצר בור בעור כל קילוף כזה המגע הוא כואב אדגיש לפני מספר שנים לא הייתה לי תופעה כזאת מעולם רק בשנתיים האחרונות האם תופעה כזאת ידועה לך כנסיבות של חבלת ראש? האם יש עילה לאחוזי נכות על התופה הזאת ולאיזה רופא עליי לפנות ? כי כבר הצדדים ואני הגשנו מזמן חוות דעת רפואיות תודה רבה על עזרתך

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  11:29, 2 בספטמבר 2014

  עליך להפנות את השאלה לרופאים המטפלים בך, וכן לעדכן את עורך הדין שלך על המצב. ייתכן שבעקבות המלצות הרופאים תצטרך להגיש חוות דעת נוספת לביהמ"ש, בקשר לבעיות שנתגלו כעת בקרקפת.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.