משא ומתן - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • איציק

  נשלח ע"יאיציק 11:45, 15 בספטמבר 2014

  שלום רב עו"ד עידו אמגור האם אפשר לדחות בדיקת מומחה מטעם בית המשפט לצורך משא ומתן ?? כאילו לשלוח לשופט הודעה על קיום משא מתן בין שני הצדדים ואין צורך בדיקה המומחה ?? ומה משמעות הדבר הזה ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  13:54, 15 בספטמבר 2014

  כן, הדבר בהחלט אפשרי. במצב כזה מגישים הצדדים הודעה מוסכמת לביהמ"ש ומבקשים לעכב את מינוי המומחה/לעכב את מועד הבדיקה. אין לכך משמעות מיוחדת - אם הצליחו הצדדים להגיע לפשרה,ייחתם הסכם פשרה, והתובע לא ייבדק ע"י המומחה. אם המו"מ לא צלח, יודיעו על כך הצדדים לביהמ"ש ומינוי המומחה יתחדש.

  תגובה
 • 15:29, 15 בספטמבר 2014

  עד מתי יהיה תגובה . האם השופט נותן להם הזדמנות עם זמן מסוים . כלומר תוך כמה שבועות ?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  15:38, 15 בספטמבר 2014

  אין חוקים בקשר לכך - הצדדים יכולים לבקש מביהמ"ש גם ארכה של חצי שנה לצורך ניהול מו"מ. על פי רוב מבקשים משך זמן של כ-60 יום ואחריו מודיעים לביהמ"ש אם הושגה פשרה או לא, והשופט נותן הוראות בקשר להמשך ההליכים.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.